2733
2739

یکم طولانیه هرکی حدصله نداره نیاد تاپیک خیلی حالم گرفته ...منو شوهرم فامیل بودیم مثلا همدیگه رو دوست داشتیم اول یه علاقه ی عادی نسبت به من داشت تا اینکه روزبه روز بیشتر شد همیشه میگفت خیلی دوست دارم حسه خوبی بهت دارم قبل از تو باهیچکس نبودم(اینوباور نمیکردما).همیشه سرم تودرس و دانشگاه بود نماز خوندن بهم آرامش میده

من ساده و احمقم باور میکردم و قندتو دلم آب میشد 😐منه بدبخت ۱۷ سالم بود هرچی باهام حرف میزدن زوده برا ازدواج گفتم نه اون عاشق منه عشق برای من اولویته تا اینکه بالاخره عقد کردیم

چشاتون روزه بد نبینه که چیا ازش فهمیدم بامدرک... صد تا دوست دخترداشته همون تایمی که خاستگار من بود چندتا کیسه دیگه زیر نظر داشته اهله نماز نبوده‌.جشنه تولده مختلط رفته گیتار زده برا دخترا رفته سرکار منشی خوشگل داشته تو دانشگاه عاشق شده و به دوستش گفته فقط ازدواج مبتونه حالمو خوب کنه...منه سااااده قید دانشگاهو به خواطرش زدم قید آرزوهامو زدم یعنی از وقتی فهمیدم استرسی شدم اینکه دوست دخترداشته برام مهم نیست اصلا اینکه با زندگیم بازی کرده داره دیوونم میکنه به شدت از ازدواج پشیمونم خدایااااا خیلی حالم بده دلم میخواد برگردم خونه بابام یه بار دیگه انقد زود باور نباشم😔😔😔😔😔😔تنهاجمله ای که بیشتر تو ذهنم مونده این بود که گفت عاشقه فلانی بودم فقط ازدواج میتونه آرومم کنه

ازهمه لحاظ پتانسیله پیشرفت تو زندگیمو داشتم کاش عمرمو صرفش نمیکردم 

تعریف از خود نباشه هم قیافه دهشتم هم بابام مهندس بود موقعیت خوبی داشتیم درسام عالی بود دانشگاه دولتی تهران قبول شدم

الان اگه خیانت نمیکنه فکرشو نکن

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ازهمه لحاظ پتانسیله پیشرفت تو زندگیمو داشتم کاش عمرمو صرفش نمیکردم  تعریف از خود نباشه هم قیاف ...

منم 

اما الان 25 سالم شده نه تحصیلات دارم نه شغل

برای آرزوی خودمو خودت صلوات 🥰🥰🥰به لطف خدای مهربون و دعای شما نی نی سایتی های خوب که اگه دعا نمی‌کردید خدا منو لایق نمیدونست منم شدم مامان 😍😍😍😍خدایا شکرت بابت هدیت و این هدیه رو نصیب هر کسی که لایقشه بکن ممنونم 🥰🥰🥰هنوزم بر این باورم که بچه ای که مادرش اینقدر باید براش صبر کنه نباید بوسید فقط باید گاز گرفت قربونت بره مامان الهی دورت بگردم😍😍😍😍😍😂این بچه حاصل 50تا بی بی چکه و 10 تا آزمایش بارداری که همشون بتاشون 2 میشد ولی الان به لطف خدا شد 73 😍😍😍😍اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم به نیت سبز شدن دامن همه ی خانمای منتظر دیگه 🥰🥰میشه باز دعا کنین بچم سالم باشه همش نگرانم زندگیه سختی داشتم میترسم بارداری سختی داشته باشم🥺 ممنونم 😔😔 هفته 7 رفتم سونو دادم گفتن هفته 5 هسی لطفا برا اینکه بارداریم پوچ نباشه و تو هفته 5 نمونم دعام کنین🥺 جنین نازنینم رفت ولی دلم نمیاد امضامو پاک کنم 😔😔😔😔 برام دعا کنین ممنونم

خواهرم حالا ک گذشته

اگه بعد ازدواجتون خیانت نمیکنه بیخیال گذشته شو

بچسب ب زندگیت

بخدا مشکلات زیادی خیلی زیاده

با دررو کردن گذشته چیزی حاصل نمیشه

مهم بعد ازدواجتون هست

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
عزیزم اینا قبل ازدواجه ها.اگه بعد ازدواج کازی نکرده الکی زندگی رو زهر نکن برا خودت

چرا گولم زد نرفتم دنباله پیشرفتم دانشگاه تهرااااان قبول شدم از اینکه ساده منو فرض کرده دارم دیوونه میشم زندگیم سوووخت

2738
خب جدا شو و برو دنبال زندگیت و هدفت 

عزیز کم حرف جدایی بزنیم

سعی کنیم وصل کننده باشیم ن فصل کننده

من این آرامش محضو ب تو مدیونم اینروزا خدایا دوستتدارم برای هر آنچه که بخشیدی
چرا گولم زد نرفتم دنباله پیشرفتم دانشگاه تهرااااان قبول شدم از اینکه ساده منو فرض کرده دارم دیوونه م ...

به نظرم اینکه گول خوردی تقصیر خودته دنبال مقصر نگرد دانشگاه رفتن الویتت نبوده الانم با بازخواست کردن خودت و دیگری باور کن به جای جالبی نمیرسی الان میتونی دوباره شروع کنی اگرم دیدی داره خیانت میکنه و آدم مناسب شما نیست بعد از مطمئن شدن از اینکار میتونی به جدایی هم فک کنی فقط دنبال بهانه نباش که مثل خوره میخورتت

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
چرا گولم زد نرفتم دنباله پیشرفتم دانشگاه تهرااااان قبول شدم از اینکه ساده منو فرض کرده دارم دیوونه م ...

خب برو درستو بخون چ اشکال داره بعد الان رفتارش باهات چطوره عاشقته

خوب تصمیم شخصی خودت بوده.الانم دیر نشده درس بخون برو دانشگاه.کار کن.ولی زندگیتو با این حرفا که حیف شدم و گولم زد و... هدر نده.

عزیز دانشگاه هم میرفتی

زندگی مشکلات خودشو داشت

یکبار تو ذهنت بگو عدو شود سبب خیر

شاید مصلحتت تو این بود نری دانشگاه

زخم خورده دانشگاهم

از من زخم خورده بشنو

منم الان الانم تو خوشگلی معروفم

موقعیت اجتماعی هم بابابزرگ بابام خان بود

همیشه تو پول غرق بودم و هستم

ب گذشته ک برمیگردم میگم

کلش دانشگاه نمیرفتم

عزیزم همه تو زندگی مشکلات دارن