2737
2734
روحانی که همش میگه ۳ تا ۵ هفته بعد از کرونا دانش اموزا باید برن مدرسه

خودشون تکلیفشون با خودشون معلوم نیست ما هم مجبوریم همینجوری تحمل کنیم .

درس می خونی ؟؟

رشتت چیه ؟؟

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خودشون تکلیفشون با خودشون معلوم نیست ما هم مجبوریم همینجوری تحمل کنیم . درس می خونی ؟؟ رشتت چیه ؟؟

اره میخونم ولی میخوام اگه کنکور تعویق بیوفته برنامه ریزیمو تغییر بدم ولی اینا هیچی نمیگن 

تجربیم تو چی؟

اره میخونم ولی میخوام اگه کنکور تعویق بیوفته برنامه ریزیمو تغییر بدم ولی اینا هیچی نمیگن  تجرب ...

منم تجربیم 

پشت کنکور نظام جدید .

روزی چند ساعت می خونی من خسته شدم 

متعهد💍.... گلستون ميشه اين خونه                                               همينجورى نميمونه....🥀🌲
2728
من مدرسه ای نیستم ک اعتراض کنم اخه . داداشم نهم هست امسال امتحان نهایی دارن معلمشون هیچی اموزش مجازی ...

خب با مدیر مدرسه تماس بگیرید

خود مدرسه کانال ارتباطی یا اطلاع رسانی نداره

بله نهم هم امتحان هماهنگ دارم و هم انتخاب  رشته و هدایت تحصیلی  و پایه مهم و حساسی محسوب  میشه 

در صورتی که نتونستید با مدیر تماس بگیرید 

با آموزش و پرورش منطقتون تماس بگیرید

و پیگیر بشید 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 

گفتن حتما برگزار میشه

سه هفته بعد از پایان سال تحصیلی و اگر ببینن سال اجصیلی باتوجه به تعطیلی ها زیاد طور میکشه زودتر پایان سال تحصیلی رو اعلام میکنن تا کنکور رو برگزار کنن

نهایتا مرداد برگزار میشه

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!
2738
اصن معلوم نیست قرار چیکار کنن..هر روز ی چیزی میگن ..خودشون هم  تکلیف خودشونو نمیدونن

امروز اخبار اعت دو رو دیددم رئیس اموزش و پروش یه دادو بیدای میکرد تو جلسه  میگفت یه تاریخی مشخص کنید تا ما بفهمیم چیکار کنیم

سازمان سنجشم گفته من تابع تقویم اموزشی هسم ۲۰روز بعد از امتحانای نهایی کنکور برگزار میکنیم

منم پشت کنکورر نظام جدیدم مظم نیسدرس خوندنم بعضی روزا ۳یا۴ ساعت بعصی روزاهم ۱۲ساعت

چه رشته ای هستی ؟