2726

[QUOTE=131727125]صبا اندازه 975 هزار تومن بهمه سهام دادن. حداکثر تعداد 812 سهم صبا به همه دادن. 1850000 نفر در خرید ...[/Q عرضه آریابالاترین قیمتش چنده؟؟؟هفته بعد چند رو بزنیم؟باید بالاترین قیمت رو بزنیم ولی میتونن کمتر بدن؟خواهشا دقیق توضیح بده پس اگه بالاترین قیمت رو زدیم باید ب همون اندازه تو حساب بورسی پول داشته باشیم

نه عزیزم همین که کد بورسی برات میاد شما دیگه میتونی کار انجام بدی اینکهشما آنلاینی یهنی هر روز کاری ...

آگاه هستم عزیزم.راسی دیشب آفلاین رفتم تو سایت خودش بالا نوشته بود عرضه اولیه صبا پس خودش قبلا میذاره دیگه راحته آره؟؟؟میتونیم خرید رو بزنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صبا اندازه 975 هزار تومن بهمه سهام دادن. حداکثر تعداد 812 سهم صبا به همه دادن. 1850000 نفر در خرید ...

راسی برای صبا مثلا 1میلیون و400زدی ولی 975داد؟اون بالاترین قیمت رو خواهشا توضیح بده

2728
شنیدم باید افرادی که در یک کارگزاری کار میکنن از کارگزاری های دیگر کد بگیرند.

سلام عزیزم خوبی میشه منو راهنمایی کنید چطوری بورس رو یاد بگیرم حداقل پول چقدر واسه سرمایه گذاری

کجا ثبت نام کنم از کجا شروع کنم فایل آموزش دارین میشه کمکم کنید

عزیزم عرضه رو ک میخایم ثبت سفارش بزنیم حداکثر قیمت و بنویسیم؟پول تو حساب بورسیمون چقد باید باشه

اره حداکثر قیمتوباید بزنی مبلغم  همون مقداری که گفته بزن البته من خودم برای مبلغی بالا گاهی ندارم دوسوم  مبلغو میزنم 

2706