2733
2734

شگویا تا صف خرید هست نگهش دارید.اما اگر برای خرید عرضه اولیه صبا پول کم دارید شگویا را 4 شنبه بفروشید.

البته امروزم حواستون تا آخر وقت بهش باشه.

قرن صف خرید شد احتمالا فردا تا 5700 تومان هم بالا برود.اگر کسی پول برای خرید عرضه صبا کم دارد میتواند  4 شنبه اول صبح 5700 تومان قرن را بفروشد.

اما اگر پول دارید بنظرم قرن را تا 6000 تومان نگه دارید.

فروی و ومهان را نگه دارید دیگه باید برود بالاتر.

بقیه عرضه ها هم نگه دارید.

کلر دراز مدت شاید تا 12000 تومان برود اما فعلا تو همین 8000 تا 9000 بنظرم بالا پایین شود.

البته تحلیل های من همیشه درست درنمیاد.

چون من علم غیب که ندارم.

احتمال اشتباه هم دارم.

همیشه برای خودتان هدف داشته باشید زندگی بی هدف آخر عاقبت ندارد.اگر خدا بشما چیزی بیشتر از دیگران داد مغرور نشوید و طوری رفتار کنید که همیشه خیرتون به دیگران برسد و بی جهت درباره چیزی که نمی دانید قضاوت نکنید و مشکلات زندگی خودتان را پیش همه بازگو نکنید و مشورت از آدمای باتجربه بشنوید و همیشه عاشق پدر و مادر و خواهر برادر خودتان باشید بعد همسر و فرزند.چون کسی که خانواده اولش را فراموش کند خانواده دومش هم فراموش میکند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
2738

شگویا هنوز جا داره برا رشد

در ضمن نفت داره گرون میشه

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2706