2410
2553

من تنبلی تخمدان دارم وپریودهام نامنظمه  ..شما چجوری نتیجه گرفتید با داروی شیمیا یی یا گیاهی ؟؟

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من سیاه دانه و عسل.. پیاز درمانی.. رازیانه

از شیمیایی هم پروژسترون و کلومیفن

ولی هیچکدوم اثری نداشت

اگه تو دلی داری و دنبال سیسمونی با قیمت مناسبی یا لباس واسه نی نیت میخای یه سر ب پیجم بزنkarma.kids.99
2720
من سیاه دانه و عسل.. پیاز درمانی.. رازیانه از شیمیایی هم پروژسترون و کلومیفن ولی هیچکدوم اثری نداش ...

🤐🤐🤐🤐من دیگه رد دادم 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
متفورمین و دوفاستون 

میشه بگی دوفاستون کارش چیه من اول متفورمین و دوفاستون خوردم دوماه بعد چون کلومفین و لتروزول خوردم دکتر گفت دوفاستون نخور که نتیجه نگرفتم ولی با متفورمین الان پریودم منظم شده دوفاستون به بارداری کمک میکنه یا به تنظیم پریودی کمک میکنه

2714
متفورمین و دوفاستون 

تنبلیت شدید بود؟ چه علائمی از تنبلی تخمدان واشتی

خدایا مواظب پسرم وهمسرم باش🤲‌‌‌                           وزن اولیه ۹۰ وزن فعلی۷۰😍 وزن هدف اول ۶۸ 😢 وزن هدف دوم ۶۴😢

عزیزم من اینی‌که میگم رو به خیلیا گفتم و جواب گرفتن حتما امتحان کن. ولی زمانی که اینو امتحان میکنی باقی روش ها رو برار کنار تا خوب اثر کنه.

از روز بعد پریودت روزی نصف لیوان عرق رازیانه رو با یه قاشق غذاخوری عسل مخلوط کن و بخور. حالا یا شب یا صبح. در طول روز هم یه بار تخم رازیانه رو دم کن بخور. اینو ادامه میدی تا قبل پریودت روزای پریود نمیخوری. بعد باز بعدش شروع میکنی.البته تاریخای پریودتو یاداشت کن که قبلش بتونی بزاری کنار وگرنه ممکنه باعث بشه پریود نشی

آن بهشتی که همه در طلبش معتکف اند، من کافر همه شب با تو به آغوش کشم...❤
🤐🤐🤐🤐من دیگه رد دادم 

چند وقته اقدامی

عزیزم من اینی‌که میگم رو به خیلیا گفتم و جواب گرفتن حتما امتحان کن. ولی زمانی که اینو امتحان میکنی ب ...

خودتم اینجوری نتیجه گرفتی

چند وقته اقدامی

من کلا بوسیدم گذاشتم کنار یه پسر ۱۴ ساله دارم ۱۲ سال هم انواع داروها برای بارداری دوم می خوردم  تنها راه حلش گفتن آی وی اف هستش که منم کم آوردم 

رفته ام از خویش کسی منزل نیست 😔😔😔😔😔
میشه بگی دوفاستون کارش چیه من اول متفورمین و دوفاستون خوردم دوماه بعد چون کلومفین و لتروزول خوردم دک ...

دوفاستون میخوردم بعد که قطعش میکردم دوسه روز بعدش پریود میشدم دکترم گفت واسه تنظیم پریوده 

من کلا بوسیدم گذاشتم کنار یه پسر ۱۴ ساله دارم ۱۲ سال هم انواع داروها برای بارداری تنها راه حلش گفتن ...

خب پسرت رو چطور باردارشدی

2706