2726

الان داریم بچه دار میشیم خداروشکر .میگن باید قبل دنیا اومدن باشه درسته؟بعدش اینکه من یارانه خودم دست خودمه اون جدا کنه باید مال منم باشه تا سرپرست خانواده حساب شه؟

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 
برین پلیس ب اضافه ده 

الان با کورونا هست؟

خدایا هزار بار شکرت که یه دختر الان تو وجودم داره رشد میکنه امیدوارم تا روزی که نفس تو سینه دارم دخترم باهام سالم و سرحال باشه .خدایا قسمت همه منتظرا کن این دلخوشی رو، چون این نعمت واسه بشریت بی اندازه لذت بخشه و باارزش .شکرت پروردگار .صلوات برای منتظرا و سالمی دخترم و قسمت شه بیاد بغلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چندوفته ازدواج کردید؟

۶سال😑

😲😲😲😲😲😲😲😲😲

مامان بزرگم همیشع یه داستانیو تعریف میکرد که از مامان بزرگش شنیده بود😊 میگفت روزی روزگاری کدخدای یه دهی به خاستگاری دختر کدخدای دهه کناری پدر عروس میگه من نه چیزی میخام نه چیزی میدم  ور دارین دخترو ببرین😳  توراه عروس سوار بر الاغ میخاست بیفته به دوماد میگن افسارو بگیر نیفته   دومادمیگه مفته بزار بیفته  خلاصه هیچ وقت مفت نباشید    حتی شما خانم خونه دار عزیزم😁
اگه بعد بچه دار شدن جدا کنین احتمال اینکه شامل بچه نشه کلا خیلی زیاده واسه همکارمون اینجور شد

یعنی قبل دنیا اومدن بریم .نکنه اونموقع هم نشه

۶سال😑

من بعدیکسال خدابهمون داره بچه میده فکدکنم الان ی هفتشه بنظرت بندازمش یا زوده میترسم بعدبارداری خیلییی شکسته شم ماهم چون ناخواسته بود بخاطربی احتیاطی من اصلاقبلش غذامفیدوویتامین مصرف نکردم 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.
الان با کورونا هست؟

باید زودتر اقدام میکردین

الانم اقدام کنید شاید شامل اون یک میلیونی که حسن عمو قراره به خانوار بده بشین 

پس هر چه زودتر اقدام کنید

خدایا مسافرکوچولومونو دست خودت  سپردم ،  خودت به سلامت بهمون برسونش 
من بعدیکسال خدابهمون داره بچه میده فکدکنم الان ی هفتشه بنظرت بندازمش یا زوده میترسم بعدبارداری خیلیی ...

سقط هم از نظر جسمی هم روحی هم شرعی اینقد واسه مامان ضرر داره که نگو .نکن خدا داده حکمتی توشه به دنیاش بیاد برکت به خونت میاد .ویتامین ایناهم هفته به هفته بهت میدم نگران نباش .کاری که خدا کرده رو دست نزن .رحمت نابود میشه

2706