2737
2734

اگه شوهرتون مخالف شدید بچه دوم بود اونوقت ناخواسته باردار میشدید کلی دعوا سر این قضیه راه مینداخت داد وبیداد می‌کرد تهدید می‌کرد که باید سقط کنید با شنیدن خبر بارداری کلی فحش نثارتون می‌کرد حاضر نمیشد حتی دکتر ببرتون وخلاصه در منگنه قرار میگرفتین که بین بچه دوم وهمسرتون یکی رو انتخاب کنید در ضمن می‌دونید که بچه دوم خط قرمز همسرتون بوده ولی بی احتیاطی شما موجب بارداریتون شده کدوم راه رو انتخاب می‌کردید بچه رو با زور ودعوا ونخواستن همسر وعدم همکاری در بزرگ کردنش نگه میداشتید یا سقط اجباری وبازگشت شرایط آرام زندگیتون والبته تحمل عذاب وجدان ؟

نمیدونم

اخه این مرد مشکل داره شاید با اومدن بچه وضع بچه بد شه 

از طرفی هم گناه داره....

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه رو نگه میداشتم .معمولا بچههای نخواسته عزیزتر میشن و بهتر

خدا جونم سلام . خدایا خیلی ممنونم به خاطر تمام چیزهایی که بهم دادی . خدا جونم لطفا دوباره معجزتو نشونم بده .خدایا معجزه میخوام یا حضرت زهرا خودت قول دادی بهم  خدایا خودت میدونی منظورم چیه
2738

اول به خودم و اون می رسوندم که به اندازه من مقصره و حتی بیشتر. اگه بچه نمی خواد ببنده. تو فامیل ما چند نفر از اقایون این کارو کردن. بعد سعی می کردم با واسطه موضوع رو حل کنم. سختی سقط کمتر از زایمان نیست حتی گاهی بدتره.

واقعا همسرم مشکل داره چه از لحاظ شخصیتی چه اعصاب اصلا تحمل صدای گریه بچه رو نداره کاملا بی اعصابه وبسیار بد دهن اصلا تو بزرگ کردن بچه اولم هم کمک حال نبود واقعا بچه نمی‌خواست بی احتیاط من احمق بود دلم خونه از بس گریه کردم

مردی ک بچه دوم خط قرمزشه میره وازکتومی و یا راه جلوگیریشو طوری مطمعن انتخاب میکنه که بدونه طرفش هرگز ناخواسته باردارنمیشه....اگر مجبور ب سقط شدی حواستو رو این مسعله بیشتر جمع کن تا درگیر عواقب روحی و جسمی نشی...الان هم که سقط کردی صدقه بنداز و بهش فکر نکن...بدتر خودتو داغون میکنی

واقعا همسرم مشکل داره چه از لحاظ شخصیتی چه اعصاب اصلا تحمل صدای گریه بچه رو نداره کاملا بی اعصابه وب ...

چرا جور اشتباهشو تو گردن میگیری...کی گفته بارداری ناخواسته فقط اشتباه زنه....خودشون رعایت کنن یا برن ببندن...اینجور ک میگین جای بدهکارو طلبکار فقط عوض میشه

عزیزم با سیاست هر دوتاشو درست کن، تو هم اول خودتو با شوهرت هم احساس نشون بده بگو ناخواسته بوده ناراحتم باشه سقطش میکنم بعد کم کم بخاطر کرونا هی بگو می ترسم برم بیرون بعد بگو دکتر نذاشت بعد کم کم بگو گناه داره خلاصه نرمش کن ولی لج نکن مخالفت هم نکن

2706