2737
2734
عنوان

بدخوابم میکنن همش 😢😢😢

373 بازدید | 35 پست

خونمون فقط من وپدرمادرمیم اونام ازاتاقشون اومدن اتاق منو گرفتن منم اومدم هال همش بدخوابم میکنن صبح زود انقدر واسه نماز وروشن کردن چراغ اشپزخونه و جوشوندن اب داغ ناشتا وخرما واسه خوردن پامیشن من بدخواب میشم میخوام یکیو پیدا کنم منو بگیره ازین خرابشده برم 😢

خدایا داده ونداده ات راشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب الان همه مشکلت اینه خدایی 😂😂 وایه خواب میخوای شوهر کنی؟؟؟ شوهر کنی کلا  خواب و آسایش نداری😑

فقط 27 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2731
2738
انقدر درگیر ازدواج نباش  خونه ی مامان بابا بهترین جای دنیاست

خونه ما که بدترین جای دنیاس حاضرم زندگیمو بدم الان یکی منو بگیره وببره 

خدایا داده ونداده ات راشکر

آرزو می کنم خورشیدِ زندگی ات را پیدا کنی و تمام ثانیه هایت از نور امید و عشق ، روشن شود ، ابرهای ماتم از آسمان دلت ، کنار بروند و درختانِ لبخند و آرامشت ، بار دیگر ، جوانه بزنند .
آرزو می کنم که دیگر ، هیچ آینه ای چشم های خیس و بغض های عمیق و چانه های لرزانِ تو را نبیند و هیچ پنجره ای شاهدِ دلْ گرفتگیِ روزها و شب های تو نباشد ،
از فرط اشتیاق ، اشک بریزی و از شوقِ داشتنِ کسانی که بیشتر از هرکسی تو را دوست دارند ؛ بخندی و به یُمن حضورشان ، شاد باشی .
آرزو می کنم شب هایت را با لبخند و امید بخوابی و صبح هایت را با انگیزه و عشق ، آغاز کنی و با بهترین حالِ ممکن به استقبالِ بهترین حادثه ها و عزیزترین آدم های زندگی ات بروی .
آرزو می کنم خورشیدِ جهانت را پیدا کنی و ناگهان ، همه چیز ، همانگونه شود ، که تو دوست داری ،
همانگونه که مدتهاست ، آرزویش را داری ...

خب الان همه مشکلت اینه خدایی 😂😂 وایه خواب میخوای شوهر کنی؟؟؟ شوهر کنی کلا  خواب و آسایش نداری ...

خوش ب حالت مشکلت همینه فقط....

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2706