2733
2734
عنوان

خونریزی سیاه اوایل بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 43068 بازدید | 76 پست
فقط یه نکته اگه خونریزیت قرمز رنگ مانند شد و بیشتر حتما برو دکتر شیاف تجویز کن در اون صورت هم نگرا ...

نمیدونم ولی این خونریزیمم عادی نیست خون سیاه ک ی ذره غلیظ میشه

من احتمال میدم الان ساک بارداریت کامل تشکیل شده و بخاطر اب نخوردنت دیده نشده یا اینکه تازه در حال شکل گیری بوده

تو چن روز اینده احتمالا علائم جدید هم سراغت میان

شایدم نیان 

چون هرکی یه جوره

خلاصه اصلا  ب چیزای بد و منفی فک نکن

دعا میکنم حالت خوب باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من احتمال میدم الان ساک بارداریت کامل تشکیل شده و بخاطر اب نخوردنت دیده نشده یا اینکه تازه در حال شک ...

ممنونم واقعا..ولی ی چیز مهم قبلا سینه هام حساس بودن ولی الان اصلا نیستن 

نمیدونم ولی این خونریزیمم عادی نیست خون سیاه ک ی ذره غلیظ میشه

م

لانه گزینی بین ۶ تا ۱۲ روز پس از بارور شدن تخمک، ایجاد می شود. برای برخی از زنان خونریزی لانه گزینی اولین نشانه بارداری است. در طول این نوع خونریزی، تخمک سعی دارد خود را به دیواره رحم بچسباند. این فرآیند می تواند خونریزی به نام خونریزی لانه گزینی ایجاد کند. در اکثر مواقع خونریزی لانه گزینی کم است. اما این خونریزی اندک، گاهی باعث ایجاد ترشحات سیاه یا قرمز از واژن می شود.

لکه بینی بعد از لانه گزینی شایع ترین علت ترشحات رنگی از واژن است و معمولا خون خارج شده به وسیله آن صورتی است. اما زمانی که خروج خون از بدن زمان زیادی طول بکشد، ممکن است رنگش به سمت قهوه ای و یا حتی سیاه میل کند.

2728
اره یه بار زدم خیلی زیاد نبود ولی طوریم نبود ک قط بشه الانم زدم دستشویی وقتی ادرار میکنم هم میاد ن ک ...

زیاد بودن اندازه ترشحات سیاه

ادامه داشتن ترشحات بیش از چند روز

تب

درد شکم

کمر درد

خارش و سوزش در ناحیه واژن

کدوم یک از این علائمو داری ؟چن روز و چقدر

2738

دوروز فقط لک دیدم اونم خیلی کم ادامه دار نبود قط میشد درحد چن تا کوچیک ..دیشب یهو کمرم درد گرفت دستمال کاغذی گذاشتم دیدم خونریزی سیاهه درجا اونم اندازه ی دستمال کاغذی بعد نوار گذاشتم دسشویم رفتم میرف همین درد پریودی هم ک داشتم

امروز با این خونریزی سیاه سونو واژینال خطر نداره اگ دکتر داد

خون سیاه دلیل بر سقط نیست لک لایه گزینیه. خون تازه دیدی بترس. منم دوهفته خون سیله دیدم الانم 25 هفتم مشکلی هم ندارم. با سونو واژینال یکم بدتر میشی اما خب دکترت صلاح کارو میدونه پیش یه دکتر خوب برو. شیاف استفاده میکنی؟ 

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
دستشویی رفتم دیگ ترسیدم بلند شدم دردهای سقطم شروع نشه چون می ترسیدم چ بشه

شیاف از این کپسولیا بخر خارجیاشو و بخور اثرش بیشتره

یه صلوات مهمونم میکنید به نیت ارامشم و خوب بودن حاله دلم
من سر دختر اولم این جوری بودم گفتن خونریزی پشت جفته شیاف پژوژسترون مصرف می کردم

بمن دکتر گف استفاده نکن تو نت ازش پرسیدم گفت شاید حاملگی خارج رحم یا پوچ باشه..من‌ نمیدونم والا

2706