2737
2734

تعبیر خواب شما 

برایت آرزوی خوب ترین بهارها ، تابستان ها ، پاییزها و زمستان ها را دارم ...
آرزو می کنم ، شانه به شانه ی کسی قدم بزنی که از گفتنِ دوستت دارم نمی هراسد و برای اشتیاقِ دلت ، همیشه حرف های تازه دارد ، کسی که لحن خندیدن و حرف زدنش ؛ حالِ دلت را خوب می کند و برق معجزه آسای نگاهش برای پیر نشدنت کافیست ؛ شبیه آفتابِ داغِ صبح ، برای خستگیِ مزارع گندم ...
آرزو می کنم ثانیه هایت کنار کسی دقیقه شوند که نمودار هیجان زندگی ات را به نقطه های اوج می رساند ، دقیقه هایت در آغوش کسی ساعت شوند که حضورش تپش های قلب تو را تندتر می کند و نگاهش نفس های مشتاقِ تو را به شماره می اندازد ، و ساعت هایت با کسی روز و ماه و سال شوند ؛ که تو را بهتر از هرکسی بلد است و ناگفته های تو را از نگاه تو می فهمد ، کسی که همیشه در آستینش برای بیقراریِ تو ؛ بوسه های داغ و قربان صدقه های عمیق و آغوش های ناب دارد ...
آرزو می کنم کنار کسی پاییزهایت را زمستان کنی و زمستان هایت را بهار ؛ که حضورش برای تو انتهای تمامِ حسرت و دردهای جهان باشد ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مرسی از انرژی مثبتت

الهی اونقدر بخندید که صدای خنده‌هاتون بشه زیباترین موسیقی کائنات...

الهی از شادی اونقدر پُر بشید که سر ریزش همه ی مردم دنیا رو سیراب کنه.

الهی روزیتون اونقدر زیاد بشه که امیدی باشید برای رسوندن روزی خیلیا.

الهی همیشه بهترین افکار به سراغتون بیان و درست ترین تصمیمات رو بگیرید

الهی اونقدر غرق خوشبختی بشید که تا عمق بی انتهای رضایت برسید

الهی همیشه تنتون سالم باشه و عاقبت به خیر بشید

الهی که همیشه بهترین حال ممکن رو داشته باشید

و الهی که خدا همیشه هواتونو داشته باشه

الهی آمین🙏

❣بهترین آرزوها بدرقه راهتان در آغاز سال جدید...

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌🌺 🌹🌹

میترشی

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2738
وای سر صبحی چه ارامشی😊

با خودم عهد کرده ام شاد باشم ؛
بیخیالِ قضاوت ها  ...
متمرکز می شوم روی داشته هایم ،
به جای دشمنی ها ......
دوستانم را می بینم و شوقی که برای موفقیت و خوشبختی ام دارند .
به موفقیت و شادی هایِ پیش رو و پشت سرم چشم می دوزم ،
و میخندم ... از تهِ دلم می خندم ... ، خدایی دارم که برایِ شادی و لبخندِ من ، همه جوره حمایتم می کند .
به جایِ همه ، به خدایی تکیه می کنم که بی منت ، روزی ام می دهد و
من باخودم عهد کرده ام شاد باشم ؛
و این بزرگترین گامِ موفقیتِ من است🌸 😊💪

💟 

با خودم عهد کرده ام شاد باشم ؛ بیخیالِ قضاوت ها  ... متمرکز می شوم روی داشته هایم ، به جای دشمن ...

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
با خودم عهد کرده ام شاد باشم ؛ بیخیالِ قضاوت ها  ... متمرکز می شوم روی داشته هایم ، به جای دشمن ...

من یکم رو خودم کار کردم اینجوری شم

رایحه خوش زندگی
با لبخند صبح آغاز می‌شود
و لبخند زیبای زمان
با رایحه دلنشین صبح همراه ست
آغوش تنفس را بگشاییم
چشمهای جان را بکار گیریم
و آهنگ آرامش را بنوازیم
شروع کنیم
خوشبختی جایش همینجاست کنارمان

💟 

من یکم رو خودم کار کردم اینجوری شم

✍💎
دوست من لطفا بيشتر مراقب جسم و ذهن خودت باش .
بیماری اغلب نتیجه تعارضات درونی حل نشده ست که دیر یا زود در جسم نمودار میشود.
بخاطر داشته باشید که کسانیکه احساس عشق و امنیت می کنند بسیار کمتر از دیگران دچار بیماری میشوند، خود را باید سزاوار خوشبختی، سلامتی و تندرستی دانست.

برای سالم بودن و انرژی داشتن لازم است که:
✅ هیجانات مثبت خود را حفظ کنید.
✅ به بیان احساسات خود بپردازید.
✅خود را سزاوار خوشبختی،  سلامتی و تندرستی بدانید.
✅ با افراد شاد و پر انرژی در معاشرت باشید.
✅ شاد بودن را تمرین کنید.
✅ خودتان را به هیچ وجه سرزنش نکنید.

🔹به یاد داشته باشید که ما انسانها معمولاً به سمت افکار غالب تر کشیده میشویم، بنابراین تصمیم بگیرید افکار مثبت داشته باشید تا این افکار مثبت در وجود شما ریشه دواند.

همواره خودت باش , اما بهترين خودت

💟 

✍💎 دوست من لطفا بيشتر مراقب جسم و ذهن خودت باش . بیماری اغلب نتیجه تعارضات درونی حل نشده ست که دیر ...

چ درست

من از لحاظ درونی درگیر بودم تا یه مدت پیش

اما تصمیم گرفتم تغییر کنم یکم سرد شدم ولی راحت زندگی میکنم برای خودم

ممنون جملات خوبی بود

2706