2726

💋ببخشید طولانیه

اینا هم عکس سونو هامه

سلام من یکسال و نیمه اقدام میکردم همه ازمایشات خون و کیست رو نوشتم اما مشکل نداشتم عادتمم از همون اول که شدم نا منظم بود.یه روز خودم رفتم جا دکتر گفتم برام سونو تنبلی تخمدان بنویسید اونم کلی غر غر کرد که ما دکترا خودمون میدونیم چی بنویسیم شماها یه چی میشنوین.در نتیجه برام سونو از واژینال رو نوشت چون ۱۸سالمه دکتر که خاس انجام بده خیلی اصرار کرد انجام ندم و با یه نفر دیگه باشم که اگه فشارم افتاد کنارم باشه اما چون شوهرم شیفت بود زنگ نزدم کسی بیاد و گفتم من چیزیم نمیشه و سونو واژن رو انجام داد.رفتم پیش دکتر گفت اره تنبلی تخمدان داری شدید.بهم قرص استرادیول-اومید.داد.الان سه ماهه مصرف میکنم و دوباره برام سونو و ازمایش مخصوص تنبلی نوشته.وقتی هم نزدیکی داریم هر وقت از جام بلند شم مایه میریزه بیرون؟ دلیل چیه؟تنبلی خوب میشه؟شوهرمم خدارو شکر مشکلی نداره.فقط من😞

دیروز گفتم من امروز نمیرم ازمایش ورداشته میگه من این زندگی رو اینتوری نمیخام .وقتی خودش فهمید چی گفته کلی معذرت خاهی کرد😔برام دعا کنید ازمایشاتم خوب باشه و مشکلم کمتر شده باشه .راستی از وقتی قرص ها رو مصرف میکنم عادتم۳۱روزه شده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ابم باید بگم ک اسپرم با مایع منی فرق میکنه اسم خودش دم داره و حرکت میکنه به سمت رحم اون ابی ک خارج میشه هم مایع منی فقط ....تا دوساعت نباید بلند بشی ولی بعدم ک بریزه طبیعیه

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

عزیزم همش ۱۸ سالته غصه بچه دار شدن میخوری😕

من ۲۷ سالمه ۲ ساله ازدواج کردم تنبلی تخمدان هم دارم ولی فعلنا فعلنا بچه نمبخوایم چون معتقدم خودم هنوز بچه ام و هیچ اقدامی تا حالا نکردیم😀😁

برای منظم شدن پریودت، قرص یا قطره ویتاگنوس مصرف کن. منم تنبلی دارم این قرص رو که میخورم منظم شده. کاملا گیاهی هم هست ،هیچ ضرری هم نداره

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

10 سال هست همسرم اجازه نمی ده بچه دار بشیم. تو این 10 سال این قدر که قرص خوردم معده ام داغون شد. چند روز هم هست ورد زبونش شده بیا بریم iud بذار. بهش می گم نگران نباش کلا منو نازای مادرزاد کردی با قرص هایی که ریختی تو حلقم. 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   

ببین وقتتو تلف نکن این سوسول بازیها هم فایده نداره قوی باشو محکم تا آخرش برو اگه تهرانی برو یه دکتر خیلی خوب دوبار دارو بگیر خودت اقدام کن اگه نشد ای یو ای فقط دوبار اگه نشد ای وی اف وقت و جان و عمرتو هدر نده با غصه تنها راه اینه درمانتو انجام بدی روحیستو حفظ کنی و بقیه زندگیت برسی همین .هر چقدر غصه بخوری و کم بیاری به ضرر خودتو .خودذت هم به یه کاری مشغول کن که اینقدر فکر و خیال نکنی .

2706