2726
عنوان

اشغال مزخرف مریضم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 62 پست

این زندگی میشه به نظرت گلم؟جدا بشی به نظرم بهتره،اول زندگی که از روی ترس باشه و همسرتون بخواد مرتب مخفی کاری کنه زندگی نمیشه...بعدم بخوای اینقدر حساس باشی و مچ بگیری و اعصاب خودتو خرد کنی زندگی نیس همش عذابه

ببین یه چیزی بهت بگم مردایی ک اهل کثافت کاری هستن،معمولا خیلی هم محافظه کار عمل میکنن ک طرفشون نفهم ...

میاد خونه همش میگه خستم کاری با من نداره ولی با بچم خیلی وقت میزاره میفهمم ک دردش خستگی نیس،ابراز علاقه هم نمیکنه ب هیچ عنوان تازه میگه این حرفا بمن نمیاد از من نخواه بت بگم در صورتیکه ما با عشق ازدواج کرده بودیم همیشه اوایل ابراز میکرد

تو چقد مثه هیشکی نمیمونی...خیلیم عشقی خودت نمیدونی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولش کن اصلا بهش اهمیت نده و ناراحت نشو 

وبرعکس عمل کن هرچی بیشتر حساس شی هوا برش میداره فکر میکنه چه دلبریه 

یه جوری رفتار کن که بدونه کارش مسخرس اصلا جدی نگیرش هروقت دیدی هیزی کرد مسخرش کن و بگو زنا خیلی از مردای هیز بدشون میاد،یا مثلا بگو چند روز پیش یه مرده خیلی نگام میکرد از مردای هیز متنفرم،اینطوری قشنگ میفهمه کارش تابلو و زشته

ميشه براي سلامتي ني ني كوچولوم صلوات بفرستين؟!😇😘
2728
اولا طویله!!!!! تو اون قصری که بزرگ شدم ،فرق مرتیکه های خاله زنک رو با آقایون جنتلمن خوب یاد گرفتم! ...

تو هنوز فرهنگ صحبت کردن ندارییییی

حالا حرف از خاله زنک و جتلمن میزنی

کـــــاش نگاهت .زیر نویس.داشت
ولش کن اصلا بهش اهمیت نده و ناراحت نشو  وبرعکس عمل کن هرچی بیشتر حساس شی هوا برش میداره فکر می ...

بارها ب طرق مختلف بش فهموندم کارش درست نیس حتی بارها پیش اومده چندتا از همسایه رفتار هیز کردن بش گفتم عین خیالش نبوده

اره دقیقا دارم نابود میشم از صبح ک میزنه بیرون من بیدار میشم هی فکر میکنم غصه میخورم حرص میخورم تا ب ...

تو همونی که دختر عمه ت اومده بود خونتون مشکل پیش اومد؟

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
میاد خونه همش میگه خستم کاری با من نداره ولی با بچم خیلی وقت میزاره میفهمم ک دردش خستگی نیس،ابراز عل ...

عیب نداره

انقدر وقت برا خودت بذار و ب خودت برس ک اون بیفته دنبالت

ببین یه چی بگم،اول و آخر ک تو زنشی

ب فرض محال هم بخواد گوه اضافه بخوره،وقتی جرات نداره ابراز کنه،وقتی با یواشکی کار کردن استرس داره و کوفتش میشه،بنظرت لذت میبره،نه اگه یه درصد هم فک کنی غلط اضافه میکنه از استرس اینکه لو نره از کوفت هم بدتر میشه بهش

تو هم ب خودت برس،،،بخند،شاد باش،خوشگل کن،اونو اصلا آدم حساب نکن،مهرطلب نباش ازش،،،،ب تخمدونت حسابش کن

میاد خونه همش میگه خستم کاری با من نداره ولی با بچم خیلی وقت میزاره میفهمم ک دردش خستگی نیس،ابراز عل ...

تو صندوق عقب ماشینتون چادر مسافرتی هم دارین؟ 

ای محبوب من ! چه لذت بخش است نسیم یادتو آن گاه که بر دل های ما می وزد. چه شوق آفرین است نگاه عاشقانه تو. چه شیرین و آزادی بخش است زندگی در کنار تو و زیر سایه لطف و رحمتت. چه سکر آور است جام های محبت تو که از چشمه های عشق نوشیدهمی شود. چه سخت و جگر سوز است آتش هجران و فراق تو . چه جان پرور است خنکای نسیم وصال تو. ای مهربان ترین مهربانان عالم .   
عیب نداره انقدر وقت برا خودت بذار و ب خودت برس ک اون بیفته دنبالت ببین یه چی بگم،اول و آخر ک تو زن ...

مرسی عزیزم سعیمو میکنم😐

2706