2733
2734
عنوان

برام دعاکنید اشتباه امشبو دیگه تکرار نکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 744 بازدید | 37 پست
چی بگم.خیییییلی دوسم داشت خیییییلی 

فدات با اون کاربره بودم شما رو ریپ نکردم ک ولی قسمت بوده برای شما هم بخونم برات خوندم عزیزدلم

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید اسی،اما این کار ب نظرم نوعی خیانته،بلاکش کن،اصلا هم بهش فکر نکن،خدا کمکت میکنه

میدونم خیانته هم به شوهرم هم به زن بیچاره ی اون.خداکمکم کنه 

😚😚😚😚خدایا چجوری بگم شکرت دورت بگردم مهربون😚😚😚😚
2731
فدات با اون کاربره بودم شما رو ریپ نکردم ک ولی قسمت بوده برای شما هم بخونم برات خوندم عزیزدلم

لطف کردی گلم مرسی

چطوری میتونی پیداش کنی؟منم میخام یکیو پیدا کنم ولی نمیدونم چطوری؟

لایکم کرده بود بعد الان اینجا تو این تاپیک دیدمش 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.

اسی جون کاملا درکت میکنم ولی قربون صدقه اونم باورنکن مجازی یک چیزه واقعیت چیزدیگست 😊😊😊😊

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
2738

اصولا آدم یه وقتایی برمیگرده به یاد پارتنر قبلیش که از شرایط الانش راضی نباشه. به. نظرم تمرکز کنید روی حل مسائل الانتون. عمیق بشین  متوجه میشین که چی اذیت کرده شما رو. اگرم چیزی نبود فکر میکنم بخاطر قرنطینه یکم حال و هوای منفی گرفته ته قلبتون. نگران نباشین این اتفاق ممکنه برای همه پیش بیاد. فقط یادتون باشه که شما دلایلی برای ترک اون آدم داشتین. اون دلایل رو از یاد نبرین

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
اسی جون کاملا درکت میکنم ولی قربون صدقه اونم باورنکن مجازی یک چیزه واقعیت چیزدیگست 😊😊😊😊

اینقدر خوشگلیامو دوست داشت بهم میگفت شبیه گوگوشی حالا یه زن زشت گیرش اومده☹

اینقدر خوشگلیامو دوست داشت بهم میگفت شبیه گوگوشی حالا یه زن زشت گیرش اومده☹

خخخ همینه دیگه توهم برو اینقدر قربون صدقه شوهرت برو که دیگه کلا از اون یادت بره😘

من یک دخترم امانه مثل دخترای دیگه من در کودکی سختیای زیادی کشیدم که بعضیاتون شاید توسنای بالاهم تحملشو نداشته باشین  قبلاً توامضام بود اما عوضش کردم چون نمی‌خوام غم گینتون کنم. ولی زورم میاد بعضیاتون زندگی خوبی دارین ولی بزم بهانه الکی میگیرین😐😐 لطفابرام دعاکنیم به هدفم برسم😘😘
اصولا آدم یه وقتایی برمیگرده به یاد پارتنر قبلیش که از شرایط الانش راضی نباشه. به. نظرم تمرکز کنید ر ...

ترکش نکردم راستش نفهمیدم اصلا چرا و چطور جداشدیم اون حتی میخواست بیاد خاستگاری بی دلیل گفتم نه بعدشم حتی ریسک کرد سال بعد زنگ زد روخطی که میدونست ممکنه دست من نباشه و مامانم برداشت گفت همکلاسی دخترتم کارش دارم باز ازخودم روندمش.واسه قرنطینه نیست چندسالیه دنبال پیجشم حالا دیدمش😭

ترکش نکردم راستش نفهمیدم اصلا چرا و چطور جداشدیم اون حتی میخواست بیاد خاستگاری بی دلیل گفتم نه بعدشم ...

از شرایط زندگی الانتون راضی نیستین؟ 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
توکل بر خدا   تا می تونی ب شوهرت محبت کن تا اون طرف از یادت بره همیشه ب خوبیهای همسرت فکر کن

همیشه همینکارو میکنم اما متاسفانه باز.....😭علتشم اینه که تب تند نوجوونیم با اون گذشت

2706