2737
2734
عنوان

کیا شوهراشون میرن سرکار و با چی میرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 553 بازدید | 55 پست
کاببن سازی ک واحب نیس باز باشه چرا میرن سرکار عزیرم اخه،چقد سخته با دچرخه خدا حفظش،کنه

فدات بشم خواهری صاحب کارش اجبار کرده برن مجبوره مستاجریم کرایه وقسط داریم دوماه دیگه هم سر قرارداد خونه ست ومعلوم نیست چقدر اضافه کنه بازم 

همه آرزویم اما چه کنم که بسته پایم.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا ذره ای برای جون مردم ارزش قائل نیستن کی میشه حسن گلید خودش بگیره😡😡😡

خشت اول گر نهاد معمار کج تا ثریا می رود دیوار کج متاسفانه همه مسولها همینن یکی از یکی....فرقی نداره این با اون 

الهی به امید تو
2731
انشالله باهاتون راه بیاد و زیاد بالا نبره

دوساله مستاجرش هستیم هرسال بالا می‌بره چون خودشم رفته مستأجر شده هرچی خودش اجاره ش اضافه بشه ازما میگیره خانومش با مادرشوهر یه محله بودن بخاطر ندیدن مادر شوهر از خونه خودش بلند شده رفته شهرک دیگه ،

سلام همسرم کارمند بانک از اول میرفت ولی خب شبفتی ..‌. با ماشین خودش میره قبل کورنا با مترو بعد اسنپ ...

منم شوهرم کارمند بانکه

متاسفانه ماشین نداریم

امروز محبورش کردم اسنپ بگیره اولمقاومت میکرد😁😁

از عید تا 20هفته ای یه روز رفته 

اما فک کنم از بیستم عادی بشه خیلی نگرانم😞😞

با این نصمیماتش وزارت بهداشت هی میگ اوضاع وخیمه قرنطینه باید ادامه داشته باشه این هی میگ از 23همه چ ...

آره همه کشور ها میزنن تو سرشون که خیلی اوضاع بده. 

این همش به ما اگدلداری میده. که نه.... چیزی نیست نترسین. همه چی عادیه. 

لطفا لایک نفرمایید.    با تشکر
منم شوهرم کارمند بانکه متاسفانه ماشین نداریم امروز محبورش کردم اسنپ بگیره اولمقاومت میکرد😁😁 از ...

ایه الکرسی بخون صلوات بگو واسشون وقتی میرن بگو خدایا بخودت سپردمش من هرروز اینکار میکنم از وقتی ازدواج کردیم

2738
شوهر منم میره سرکار از اولش رفته مجبوره اگه نره ازکجا مایحتاجمونو تامین کنیم ولی من راضیم نون خا ...

خدا حفظش کنه عزیزم

کشورای دیگ دارن ب مردم حقوق میدن ک خوشون بمونن

حالا اینجاااا....

خدا حفظش کنه عزیزم کشورای دیگ دارن ب مردم حقوق میدن ک خوشون بمونن حالا اینجاااا....

مرسی عزیزم

خدا خانواده ی همه رو حفظ کنه ان شاالله تواین بدبختی

واقعا ک ادم دهنش بسته میشه از کار اینا

میشه برام صلوات بفرستید🙏🙏🙏

شوهر من گاهی پیدا میره بیمارستان گاهی با ماشین نزدیکع 5 دقیقه راهه

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 
2706