2726
عنوان

دام برا جاریم تنگ شده

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 38 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینقدرا ک کاربرا میگن خونواده شوهر بد نیستن! منم چند تا جاری دارم.. فوق العاااده خوبن.. از بس اینجا ...

نقشه 😂😂😂😂

خسته ام از تکرار غریبانه هر روز م 😳.                          میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستین❤😔
2728

حالا که وضعیتشو دیدی بهش ابراز دلتنگیتو بکن مثلا بگو وای چه شب خوبی بود دلم برات تنگ شده و ....بعد خودش سر حرف باز میکنه خب اون تولد بچشو دعوت گرفته شمام به یه بهونه ای دعوتش کن یبار که دوری بیشتر نشه

شاید امروز نه اما حتما در آینده همه چیز بهتر میشود . توکلم به خداست
منم دلم برا جاری های قبلیم خیلی تنگ شده 

جاری قبلی!

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

چرا ک نه زنگ بزن بگو عکستو دیدم دلتنگ شدم احوالتو میپرسم

کلا اعتدال تو هر چیزی خوبه 

همرو برای خدت نگه دار 

با همدیگه مهربون بودن احوال ادم رو‌خوش میکنه

🥰🥰🥰

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
اینقدرا ک کاربرا میگن خونواده شوهر بد نیستن! منم چند تا جاری دارم.. فوق العاااده خوبن.. از بس اینجا ...

هر کی نظر خودشو میگه هیچکس نمی خواد با کسی بد باشه یا جو الکی بده.منتهی من خودم به شخصه با اینکه آدم بی آزاری بودم حتی قبل از اینکه وارد خانواده ی شوهرم بشم با حسادت و بدجنسی جاریهام مواجه شدم خیلی ازشون ضربه خوردم با اینکه همجنس خودم هستن.شمام برو خدا را شکر کن که گیر آدم نافرم نیفتادی و زود قضاوت نکن عزیزم.

اره بابا از بیچاره ها قول ساختن بعدم نمیشه ک یه طرفه به قاضی رف میگن هرکس تنهایی بره پیش قاضی راضی برمیگرده اونام میان اینجا تاپیک میزنن بدیای مادرو خواهرشوهر میگن دیگه نمیان ک بدی خودشونم بگن ماهم فک میکنیم این کاربر خیلیییی مظلوم و بدبخته اونا شمر ذی لجوشن

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
چرا ک نه زنگ بزن بگو عکستو دیدم دلتنگ شدم احوالتو میپرسم کلا اعتدال تو هر چیزی خوبه  همرو برا ...

اره هم محبت میاره هم اینکه یه جور سیاست زنانس

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
اره هم محبت میاره هم اینکه یه جور سیاست زنانس

برای حاجت قشنگت صلوات فرستادم♥️

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
هر کی نظر خودشو میگه هیچکس نمی خواد با کسی بد باشه یا جو الکی بده.منتهی من خودم به شخصه با اینکه آدم ...

قضاوت نکردم.. ولی خیلی کاربرا میناالن.. ی روزی نیس بیام تعریفشونو ببینم! مگه میشه .. همه ادما ک مث هم نیستن!

یعنی همه مادر شوهرا بدن! درسته هر ادمی یه خصلت بدی داره.. ولی دیگ نباید اینقدر بد باشیم ک خصلتای خوبشو نبینیم!

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2706