2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
الهی آمین

میخواستم بگم الهیییی امین

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
چرا واسه خونه رفتنتون انقدر سخت میگیرید؟!حالا مگه حتما باید عروسی گرفت؟یه لباس بپوشید برید عکس بگیری ...

وای نه،من عروسی گرفتم مفصلم گرفتم ولی همش میگم کاش برگردم عقب بازم عروسی بگیرم،هی برم یه روز قبل عروسیم،زمان جلوتر نره،تمام سعیمو کردم مراسم خوب باشه ولی نبودم گور بابای حرف مردم به من انقدر خوش گذشت که دلم میخواد صدبار دیگه عروسی بگیرم،حیف نیست؟ به نظر من واقعا ارزش صبوری داره 

گاهی آدم بده خودمونیم فقط، حالیمون نیست... 

واسه من اگه بدون جشن گرفتن میرفتم سر خونه زندگیم الان یه افسرده بودم. اگه میتونید صبر کنید جشن بگیرید. حس و حالتونو درک میکنم. حالا ما باردارا هم استرس زایمان و سیسمونی داریم. ایشالا زودتر این ویروس محو بشه یا واکسنش درست بشه که همه بتونن با خیال راحت به زندگیشون برسن. ایشالا مرداد ماه با یه جشن عالی بری خونت و خوشبخت بشی

2714
واسه من اگه  بدون جشن گرفتن میرفتم سر خونه زندگیم الان یه افسرده بودم. اگه میتونید صبر کنید جشن ...

قربونت برم مهربونم با این دعای پر از انرژیت تو این اول صبح، مرسیییییی گلم، ایشالا که نی نی خوشگلت سالم به دنیا بیاد و زیر سایه خودتو و شوهرت بزرگ بشه😘😘😘😘😘😘😘😘

یا خدا ما که زایمانمون تیر هست با پای خودمون باید بریم بیمارستان . ما چی بگیم.  تازه س ...

منم زایمانم خرداد

سیسمونی هم نخریدم

البته سیسمونی بچه قبلیم هست ولی خب دلم. میخواست براش برم. خرید کنم و... 

گروه آبی 🍃🍃🍃🍃وزن شروع :65300🍃🍃🍃🍃وزن هدف: 58🍂🍂🍂وزن الان63200
منم زایمانم خرداد سیسمونی هم نخریدم البته سیسمونی بچه قبلیم هست ولی خب دلم. میخواست براش برم. خرید ...

من از بچه اولم کالسکه و روروئک و وان حمام  و اسباب بازی جغجغه 

هست.

گهواره و کمد و لباس و آغوشی و ساک  و یه سری حوله و پوشک باید بخرم

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2706