2737
2739
گلم بهتر نبود به جا تاپیک زدن اینجا خودت از چن تا سایت معتبر سرچ میکردی ببین الان یه عده ناراحت شدن ...

منم سوال پرسیدم، بعدم تو سایت ها فعلا درد و مرض کرونا ست، شما هم ناراحتی میتونی به تایپیکای دیگه سر بزنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برو بیمارستان تامین اجتماعی، تو هر شهری بیمارستان کرونا جداست گلم، ایشالا تا اون موقع تشریف نحسشو می ...

میخوام برم بیمارستان لاله 

گفتم خصوصیه تمیزه 

بعد شنیدم دکتر بیهوشی لاله در اثر کروتا فوت کرده البته بخش ایزوله بوده 

الهی کرونا تموم‌بشه زودتر .

عروسی پسر عموم قرار بود تیر باشه  

تو بازار مغازه لوازم ارایشی داره با این اوضاع شب عید هزار تومن 

کاسبی نکرده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
وای منم 7 فروردین عروسی داشتم کنسل شد. 😭😭😭😭خدا یکسال دیگه صبر کنیم یا خدا من فقط دیگه مرگمو از خ ...

شمام از دوران عقد خسته شدین؟

من فقط دعا میکنم خدا خودش جور کنه زودتر بریم سر خونه زندگیمون

من ازت حاجتمو گرفتم😍 السلام علیک یا اباعبدالله الحسین (ع)💚 خدایا شکرت
2728
عزیزم واسه کرونا یه بیمارستانای خاصی هستن. خب سیسمونی رو آنلاین سفارش بده گریه نداره 

لاله نبس؟؟ کرونایی نداره؟

من میخوام برم بیمارستان لاله 

سیسمونی هم گفتم فعلا تا خرداد صبر میکنیم نشد دیگه ان لاین

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

میگم‌قلبارا جان،شما حدی شش ساله عقدید؟؟؟؟؟؟

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2738
من ناراحت نیستم بقیع ناراحت شدن. اگه خبری صحت داشته باشه تو سایت میزنه

کل جهان با کرونا و بدبخیتاش درگیر شدن و هیچکی ناراحت نشد جز با تایپیک من😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

ایییییی خدا. فقط دیگه مرگمو ازت میخوام. 

خدا نکنه دختر

این چ حرفیه،بجای اینکه خودت رو نفرین کنی،دعا کن خدا این ویروس لعنتی و نحس رو زودتر جم کنه از رو زمین.

بعدم نگفتن یکسال

فعلا کنسل شده،تا ببینن چی میشه

دوران عقد سخته،برا منم افتضاح بود،درکت میکنم .

اما میگذره دختر جان

ترو خدا دعا کنید از کل جهان پاک بشه نه فقط از ایران، 

واییی

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2706