2726

سلام.خانما کسی هست از قرص دوفاستون برای تنظیم پریود و تنبلی تخمدان استفاده کرده باشه؟من کیست زیر دارم وپریودم مرتب نبود دکتر دوفاستون داد ۳تا بسته ده تایی ولی نگفت تا چند دوره مصرف کنم خودم میگم چون ۳تا بسته داده حتما تا ۳دوره خواسته مصرف کنم به نظرتان تا ۳ماه مصرف کنم؟شما تا چند دوره مصرف کردین برای تنظیم پریود.؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قرص دوفاستون معمولا دوره هاش بستگی به طرف داره من ۶ماه استفاده کردم دخترخالم ۱سال و دوستم همچنان استفاده میکنه...اگه قصد بارداری باشه باید تا زمان بارداری مصرف بشه وقتی باردار شدین دیگه قطع میشه

2728

من ماه پیش دکتر بهم داده برای سه دوره ماه اول از 14 پریود تا 24 مصرف کردم پریود نشدم حالت های بارداری داشتم رفتم آزمایش دادم بتام بالای 2000 بود الانم 5 هفته باردارم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
بخشید بعد از اینکه دیگه مصرف نکردین خودتون پریود میشدین مرتب

اره من قبلشم پریود میشدم چن وقتی نامنظم شدم ۴۵ روزه ۳۵ روزه ولی بعد ب طور طبیعی پریود شدم بعد سه ماه

قصد بارداری داشتین یا برای تنظیم پریود خوردین؟

قصد بارداری داشتم چون ده ماه بود اقدام به بارداری کردم نتیجه ندیدم فک کردم حامله نمیشم ماه پیش هم 12 روز عقب افتاده بود پریود بخاطر اون دکتر دوستون داد بهم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤