2726
عنوان

اگر خدا بخواد دلدرد اومد سراغم

338 بازدید | 34 پست

ننه آزادی روزی همه نی نی داراها که ماه اخر هستن،سابقه دارها چیکار کنم تا زایمان راحت تری داشته باشم؟انشاالله همتون به حاجت قلبیتون برسید

راستی دیشب خواب دیدم مردم دعا کنید واسم شما هم که تو این کرونا بازار جون سالم به در ببرم،شنیدم بیمارستانی که می خوام برم کرونایی داره

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

به سلامتی منم دعا کن میخوای طبیعی زایمان کنی؟

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
به سلامتی عزیزم التماس دعا

بانو جون حاجت روا بشی انشاءالله

زندگی بافتن یک قالیست* نه همان نقش و نگاری که خودت میخواهی*نقشه را اوست که تعیین کرده*تو در این بین فقط میبافی*نقشه را خوب ببین*نکند اخر کار*قالی زندگیت را نخرند!

ایشالا که کرونایی نداره عزیزم انقد این روزا میگیم کروناااا که شبا کابوس کرونا میبینیم به نظر من اصلا به کرونا فک نکن موج منفی نده الان بخاطر بچت مثبت باشو توکل به خدا کن

توالان ازهمه مستحاب الدعوه تری گلم تورو خداسرزایمانت منو یادت باشه و برام دعا کن بگو خدایا مشکاش حل بشه و احساس خوشبختی کنه برای زایمانت ۵تا ایه الکرسی میخونم 

به سلامتی گلم.

نمیشه بری یه بیمارستان دیگه.اخه خیلی خطرناکه.

به خوبی و راحتی زایمان کنی.

طبیعی زایمان کردم ولی با امپول فشار.واسه همین تجربه بدردبخوری ندارم جز ارزوی سلامتی واسه جفتتون😍😘

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
انشالله بسلامتی بری و برگردی با فرزندت واسم دعا کن 

معصومه جون حاجت روا بشی انشاءالله

انشالله که بسلامتی زایمان کنی عزیزم

واسه اجابت دعاهای منم دعا میکنی لطفا،خیلی احتیاج دارم

کدوم بیمارستان میری؟

◦•●◉✿ اونقدر آدما قبل من و تو غصه خوردن، عاشق شدن، فارغ شدن🌱                                                            اونقدر آدما قبل من و تو بردن، باختن، گذاشتن، رفتن، گم و گور شدن،🌱                                                                        اونقدر آدما قبل من و تو به گذشته‌شون فکر کردن، حسرت خوردن، بغض کردن.🌱                                                                        حالا کجان؟ رها کن رفیق ؛ رها کن بره...⁦🚶🏻‍♀️⁩⁦🚶🏻‍♀️⁩ ✿◉●•◦               شدیداً به دعا از زبانی که گناه نکردم نیاز دارم، اگه برای روبراهیِ زندگیم صلوات فرستادی الهی بزودی خدا خوشحالت کنه 
به سلامتی گلم. نمیشه بری یه بیمارستان دیگه.اخه خیلی خطرناکه. به خوبی و راحتی زایمان کنی. طبیعی زا ...

عزیزم انشاءالله کوچولو ت سالم و سلامت باشه

از قبل پرونده تشکیل دادم دکترم ،دکتر خوبیه

2706