2737
2734
عنوان

شوهرم سر رابطه کتکم زدامشب

| مشاهده متن کامل بحث + 6969 بازدید | 211 پست
مشروب خوردن و بزور رابزه خواستن تو این وضع کرونا که خودشم اصلاااا رعایت نمیکنع ن از چون بچم میترسم ا ...

بزرو چیه       ؟       خانم عزیز     یک سال نه سمت شوهرت رفتی نه می گذاری سمتت بیاد
انتظار داری صداش درنیاد ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
آخه کی گفته      بخاطر بارداری نمیشه رابطه داشته باشی   ببخشید  کدوم دکتر ا ...

بارداریم پر خطر بود وفقط بچه رو میخ ام مثل عروسک شده برام برام بودو نبودش فرقی نداره

تورچم ایرانیام اذربایجانیام تورچ لر ایچینده وطن پرور ایچنده شرف لی اینسانیام

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مگه میشه یکی دوسال رابطه نداشت چطوری صبر میکنن خب

مگه آدم همیشه سالمه ؟؟؟

خاله من یه مشکلی براش پیش اومده بوددستگاه داشت رفت تورحمش براش دردسرشدیه ۵یا۶ماه رابطه نداشتن چون زخم بودرحمش بعدش دکترتشخیص دادرحمش کامل دربیاره بعدلزاینکه دراوردحدود۱سال ونیم شدکه رابطه تداشتن ولی حالامیدیدی شوهرش وقتی خالم حالش بدبودچجوری ازش پرستاری میکردحالابیادکتک بزنه بخاطررابطه واقعاشرم آوره کارشواراستارترقرارنیست همیشه همه چی اوکی باشه که

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2728
بارداریم پر خطر بود وفقط بچه رو میخ ام مثل عروسک شده برام برام بودو نبودش فرقی نداره

دوست منم بارداریش پر خطر بود اما شوهرش رو ارضا میکرد

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
مشروب خوردن و بزور رابزه خواستن تو این وضع کرونا که خودشم اصلاااا رعایت نمیکنع ن از چون بچم میترسم ا ...

اون رفتارش اشتباهه ولی عزیزم اشتباه خودتم بپذیر ببین دلیل کشیده شدنش سمت مشروب چیه اگه ارامش بهش بدی دنبال این چیزا نمیره بعدسم خدای نکرده کسی کرونا داشته باشه خانوادش میگیرن مگه فقط به رابطه داشتنه؟ کارت اشتباهه کلا ۱ سال این ادمو تامین نکردی الانم نمیکنی خب دیگه شاید فشار اومده بهش مردا نیازشون تامین نشه عصبی میشن کاش بخاطر خودتو بچتو زندگیتونم شده تغییر رویه بدین 

بزرو چیه       ؟       خانم عزیز     یک سال نه سمت شوهرت رفت ...

بخازر بچم که کرونا نگیره مجبورم گفتم کع شوهرم اصلا رعایت نمیکنه دوسندارم بچمو توکفن کوچیک ببینم بخاطر هوس شوهر عوضیم

مگه آدم همیشه سالمه ؟؟؟ خاله من یه مشکلی براش پیش اومده بوددستگاه داشت رفت تورحمش براش دردسرشدیه ۵ی ...

اخی طفلک خالتون باز خوبه همسرش ادم با درکی بوده بچه داشتن؟ درسته حرفاتون ولی خب فکر نمیکردم مردو زنی بتونن یکی دوسال بدون رابطه بمونن 

2738
گوه خورد زد آشغال عوض دستش بشکنه دیگه چشمات میسوزه و تا فردا سردرد شدید میاد سراغت

استخونه صورتم درد میکنه

یه چیزی بگم تاپیکای قبلتو خوندم دوتا مشکل اساسی داری یکی اینکه پررویی دوم اینکه شوهرتو ول کردی به امون خدا وقتی شوهرت خونع آرامش نداره میره بیرون تعجب برانگیزه تونتونستی با بچه اونو پابند خونه کنی آدم فقط میتونه بیس چهارساعته فقط به بچه نگاه کنه سرگرم شه

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
بخازر بچم که کرونا نگیره مجبورم گفتم کع شوهرم اصلا رعایت نمیکنه دوسندارم بچمو توکفن کوچیک ببینم بخاط ...

هوس شوهر عوضیم چیه    !
واقعا درکت نمی کنم    !         اول اینکه ایشون همسر و عشق شماست    و دوم پدر بچه شماست        اون بچه ی ایشون هم هست
بشین باهاش صحبت کن      قانعش کن رعایت کنه      اون وقت توی رابطه براش کم نمی گذاری

قبول کن نباید یک سال رابطه ات رو قطع می کردی       مگه آدم صبرش چقدرهه       تحمل آدم هم حدی داره

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
دس رودلم نزار الان اونقد گریه کردم سرمو کوبیده زمین حالم خوب نیس نه ماه بخاطر بار داریم سه ماهم چون ...

ولی برا بارداری هم میشه رابطه داشت به شرطی که عمیق نباشه و رعایت کنید

پدرم تنها کسی که همیشه تو ❤واسه شادی روحش صلوات لطفا😢
آخه کی گفته      بخاطر بارداری نمیشه رابطه داشته باشی   ببخشید  کدوم دکتر ا ...

راست میگی....یکسال رابطه نداشتن برای مرد خیلی سخته...زن هورموناش تغییر میکنه میل جنسیش میره مرد چکارکنه

اخی طفلک خالتون باز خوبه همسرش ادم با درکی بوده بچه داشتن؟ درسته حرفاتون ولی خب فکر نمیکردم مردو زنی ...

آره خداروشکردوتاداره .زتدگی خیلی بالاوپایین داره مردوزن بایدهمودرک کنن دیگه 

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
بخازر بچم که کرونا نگیره مجبورم گفتم کع شوهرم اصلا رعایت نمیکنه دوسندارم بچمو توکفن کوچیک ببینم بخاط ...

وای این چه وضع حرف زدن چجوری دلت میاد این جمله روبنویسی پاشو خودتو جمع وجور کن زندگیتو جمع کن شوهرای ماهم سرکارمیرن روزی باچندنفرن ارتباط دارن چاره چیه

یه صلوات میفرستین منم مستقل زندگی کنم به دورازفامیل شوهر☹️☹️☹️
2706