2733
2734
عنوان

شوهرم سر رابطه کتکم زدامشب

6969 بازدید | 211 پست

چون دخترم دوماهشه از کرونا میترسم شوهرمم نمیزارم بهم نزدیک شه چون رعایت نمیکنه وهرشب میخوره من پایین میمونم شوهرم بالا خونه مامانش میاد میخوره پایین غذاشو مست میره بالا من چون دست تنهام به مامانو خواهرم گفتم بیان کمکم واسه بچه کسیو نمیزارم بیاد پیشم از موقع زایمان تا الان شوهرم میخورتا الان از روزی که از بیمارستان اومدم چون میدونه متنفرم امروزم مامانم گف یه ده روزم بیا خونه ما من باشوهرم یه سال رابطه ندارم رفتم بالا بهش بگم میرم خونه مامانم گف غلط میکنی پاشد منو زد منو از اشپز خونه حدود پنج متر تاحال میشه پرت کرد موهامو کشید اونقد منو زد مامانو خواهرم بچه داشت گریه میکرد ولش کردن اومدن بالا به مامانش زنگ زدیم خونه اناش بود اومد گف این واسم وظیفشو انجام نمیده با نهایت پرویی منم گفتم ازت متنفرم گمشو فقط واقعا دوسش ندارم بچمو میخ ام طلاق بگیرم گیریم بچمو بدن رفاه ندارم بمونم وضعم اینه ازش تنفر دارم دوسدارم بمیره

تورچم ایرانیام اذربایجانیام تورچ لر ایچینده وطن پرور ایچنده شرف لی اینسانیام

چرا یسال رابطه نداشتی؟

البته اونم وحشی

میشه دعا کنید به آریام برسم💓 خیلی همو دوس داریم دعا کنید وضع مالیشونم خوب شه کلی گرفتارن💗اینجا سایت تبادل نظر نه تحمیل نظر! وقتی با نظرم مخالفی جنگ راه ننداز  
چرا یسال رابطه نداشتی؟ البته اونم وحشی

دس رودلم نزار الان اونقد گریه کردم سرمو کوبیده زمین حالم خوب نیس نه ماه بخاطر بار داریم سه ماهم چون زایمان کردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین اکثر خانما به خاطر شرایط هورمونی و روحی بعد زایمان از شوهرشون دورو متنفر میشن 

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
دوسش نداشتی چرا ازش بچه دار شدی؟

اولا خیلی دوسش داشتم ولی کاراش باعث نفرتم شده فقط من از زندگی گفتم این بچه مال منه

توالان نیازبه یه مشاوره یاروانشناس خوب داری چون شوهرت حامی وپشت وپناهت نیست وبعدزایمان زن نیازبه حامی داره حتماحتمابریدپیش روانشناس چون شوهرت خیلی خیلی درحقت کوتاهی کرده بعضیاتایه سال ونیم دوسال رابطه ندارن شوهره ازبس محبت میکنه هاچون قرارخ توروزهای بدهموبشناسیددیگه نه فقط روزخوش مسئولیت پذیرنیست شوهرت اینکاراروهم انجام داده حق داری دلخورباشی ازش حتماحتما ازیهرمشاورهرتلفنی کمک بگیدچون تواین وصع کروناحضوری نداریم

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2738
دس رودلم نزار الان اونقد گریه کردم سرمو کوبیده زمین حالم خوب نیس نه ماه بخاطر بار داریم سه ماهم چون ...

@دنیزجان    

فهمیدم مشکلت رو راه حل آن را 

حتما حتما. حتما اگه نمیخوای طلاق بگیری 

برو مشاوره با شوهرت 

مشاور کمکت میکنه مشکلتم زیاد بزرگ نی تاپیک های قبلیت خوندم 

طوطی و کلاغ هردو زشت آفریده شدند،طوطی اعتراض کرد و زیبا شد اما کلاغ راضی بود به رضای خدا،امروز طوطی در قفس است و کلاغ آزاد... پشت هر حادثه ای حکمتی است که شاید هرگز متوجه نشوی! هرگز به خدا نگو چرااا؟

تو مستی که نمیشه انتظار رفتار عاقلانه داشت

هر مرحله ای از زندگيت نياز به توئى متفاوت داره . اگه مدتيه تو يك مرحله گير كردى شايد وقتشه كه تغييراتى در خودت ايجاد كنی 😉
مشکل اصلیت چیه با همسرت؟ 

مشروب خوردن و بزور رابزه خواستن تو این وضع کرونا که خودشم اصلاااا رعایت نمیکنع ن از چون بچم میترسم اونم از چیزش

آخه کی گفته      بخاطر بارداری نمیشه رابطه داشته باشی  
ببخشید  کدوم دکتر احمقی همچین حرفی بهت زده
حالا خوب شد ؟      بخاطر بارداری ، زدی زندگی ت و آرامش ت رو خراب کردی ؟
من نمیگم همسرت کار خوبی کرده  خیلیییییی اشتباه کرده  ولی خب دیگه صبر آدم مم حدی داره    یک ساااااال با همسرت رابطه نداشتی !    تصورش هم وحشتناک ه
والا اگر می رفت بهت خیانت هم می کرد حق داشت  {خوب بود ؟ می رفت خیانت می کرد > دوست داشتی ؟ > سراغت رو هم دیگه نمی گرفت > یهو چشم هات رو باز می کردی می دیدی شوهرت ، جنسی ، داره از یک طرف دیگه تامین میشه و هرکاری می کنی بهت محل هم نمی گذاره دیگه توجه هم بهت نمی کنه }
از شوهرت فقط بچه می خواستی که دیگه سمتش نرفتی ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
اولا خیلی دوسش داشتم ولی کاراش باعث نفرتم شده فقط من از زندگی گفتم این بچه مال منه

عجولانه تصمیم نگیر باهاش صحبت کن و معایبشو بهش بگو نداشتن رابطه میتونه یکی از دلایل رفتاراش باشه

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2706