2726
عنوان

نگرانه مردمم

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 42 پست
واقعن..تا کی با همه دنیا دشمن باشیم..اگه دنیا یه کرونا داره مردم ایران هزارتا مشکل دارن

سختی زیاده.. هیچ کس فکر قشر ضعیف نیست.. 

خیلی ها صورتشونو با سیلی سرخ میکنن.. 

خیلی ها واقعا محتاجن به نون شب، به خدا ظلمه...

[QUOTE=131548928]الهی بمیرم..گاهی اوقات فکر میکنم انسانیت مرده..که بعصیا مشکلات هم نوع رو میبینن ولی بیخیالن[/QUOخدا نکنه.واقعا هم همینه کدوم پولداری به فکر فقیراست از قدیم گفتن سواره خبر از پیاده نداره

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی مثل دوست من با ۴ میلیون براش اتاق رهن کردیم که از آوارگی درآد.از شدت خوشحالی گریه میکرد...

یکی مثل شوهر من، ماهی ۲و نیم میلیون میده که یه ماه زن صیغه کنه. به خیال خودشم داره ثواب میکنه....

ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
2728
یکی مثل دوست من با ۴ میلیون براش اتاق رهن کردیم که از آوارگی درآد.از شدت خوشحالی گریه میکرد... یکی ...

خواهر چه خودگذشتگی داری...خداخیرا بده..خدا عاقبتتو بخیر کنه

منم هستم.. هر جوری باشه.. فقط واسه درد و رنج و مشکل مردم و بس

ستاره بنطرت کانال یا گروه..یا کانال باشه..مردم بیان عصو بشن نوبتی مشکلات رو بزاریم ..هرکس عصو بشه باید مثلن ده تا امن یجیب بگه...یا مثلن ربات نطر سنجی بزاریم هرکسی هرچندتا میتونه بفرسته عدد بزنه

ای خدا نمیدونم چی بگم واقعا.

کاش خدا پول رو بده به لایقش.

یکی داره و تو راه شر خرج میکنه.

یکی نداره و اگه داشته باشه غیر خیر خرجش نمیکنه

در تجربه ی عشق تو نزدیکی ام آموخت!        هر قدر شوی دور، همانقدر عزیزی...!
کاش خدا پول رو بده به لایقش. یکی داره و تو راه شر خرج میکنه. یکی نداره و اگه داشته باشه غیر خیر خر ...

در عجبم که شوهر من که آزارش به مورچه هم نمی رسید،که همه ی فکر و ذکرش من بودم و خوشبختیمون،که همه ی وجودش شرافت و مردانگی بود، چرا باید خدا ببرتش،ولی .......

حکمتتو شکر خدا... نمیخوام کفر بگما... ولی مغزم سوت میکشه..