2410
2553
عنوان

نگرانه مردمم

| مشاهده متن کامل بحث + 399 بازدید | 42 پست

وای نگو منم تو تلویزیون نشون داد ک بنده خدا جوون کارگر روز مزد بود گف هیچی ندارم ی ماه کار نکردم و یا ی پیرمرد گف کفش میدوختم کنار خیابون دلم کباب شد بخدا ای کاشششششش پول داشتم میرفتم همه چی براشون میخریدم پول میدادم بهشون

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر زیباست که درد بقیه رو درد خودت بدونی حتی اگه کاری ازت برنیاد... خدا ارحم الراحمین هستش

چو عضوی بدرد آورد روزگار

دگر عضوها را نماند قرار

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2720
2714

منم وقتی میبینم یه آدم سن بالا دستفروشی میکنه گریم میگیره عدالت مرده یکی تو پول غوطه وره یکیم گرفتار و محتاج.امروز یه مرد ۶۵ ساله تو شیراز خودکشی کرد و ۱۰۰%فکر میکنم به خاطر مشکلات اقتصادیو وضع داغون الانه که😥

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
کاش اون شهر آرمانی که فارابی ازش سخن میگفت(شهر بدون فقیر و بدون خلاف.بدون خشونت....)رو میشد واقعا به ...

مدینه فاصله ام ارزوست..زندگی در ارمان شهر اگر نصیب هرکس بشه خوشبخترینه

منم وقتی میبینم یه آدم سن بالا دستفروشی میکنه گریم میگیره عدالت مرده یکی تو پول غوطه وره یکیم گرفتار ...

الهی بمیرم..گاهی اوقات فکر میکنم انسانیت مرده..که بعصیا مشکلات هم نوع رو میبینن ولی بیخیالن

2706