1711
1714
عنوان

نگرانه مردمم

| مشاهده متن کامل بحث + 393 بازدید | 42 پست

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

منم وقتی میبینم یه آدم سن بالا دستفروشی میکنه گریم میگیره عدالت مرده یکی تو پول غوطه وره یکیم گرفتار و محتاج.امروز یه مرد ۶۵ ساله تو شیراز خودکشی کرد و ۱۰۰%فکر میکنم به خاطر مشکلات اقتصادیو وضع داغون الانه که😥

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
1713
کاش اون شهر آرمانی که فارابی ازش سخن میگفت(شهر بدون فقیر و بدون خلاف.بدون خشونت....)رو میشد واقعا به ...

مدینه فاصله ام ارزوست..زندگی در ارمان شهر اگر نصیب هرکس بشه خوشبخترینه

منم وقتی میبینم یه آدم سن بالا دستفروشی میکنه گریم میگیره عدالت مرده یکی تو پول غوطه وره یکیم گرفتار ...

الهی بمیرم..گاهی اوقات فکر میکنم انسانیت مرده..که بعصیا مشکلات هم نوع رو میبینن ولی بیخیالن

1710
واقعن..تا کی با همه دنیا دشمن باشیم..اگه دنیا یه کرونا داره مردم ایران هزارتا مشکل دارن

سختی زیاده.. هیچ کس فکر قشر ضعیف نیست.. 

خیلی ها صورتشونو با سیلی سرخ میکنن.. 

خیلی ها واقعا محتاجن به نون شب، به خدا ظلمه...

[QUOTE=131548928]الهی بمیرم..گاهی اوقات فکر میکنم انسانیت مرده..که بعصیا مشکلات هم نوع رو میبینن ولی بیخیالن[/QUOخدا نکنه.واقعا هم همینه کدوم پولداری به فکر فقیراست از قدیم گفتن سواره خبر از پیاده نداره

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین

یکی مثل دوست من با ۴ میلیون براش اتاق رهن کردیم که از آوارگی درآد.از شدت خوشحالی گریه میکرد...

یکی مثل شوهر من، ماهی ۲و نیم میلیون میده که یه ماه زن صیغه کنه. به خیال خودشم داره ثواب میکنه....

ببین تفاوت ره از کجاست تا به کجا

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری
1436
یکی مثل دوست من با ۴ میلیون براش اتاق رهن کردیم که از آوارگی درآد.از شدت خوشحالی گریه میکرد... یکی ...

خواهر چه خودگذشتگی داری...خداخیرا بده..خدا عاقبتتو بخیر کنه

منم هستم.. هر جوری باشه.. فقط واسه درد و رنج و مشکل مردم و بس

ستاره بنطرت کانال یا گروه..یا کانال باشه..مردم بیان عصو بشن نوبتی مشکلات رو بزاریم ..هرکس عصو بشه باید مثلن ده تا امن یجیب بگه...یا مثلن ربات نطر سنجی بزاریم هرکسی هرچندتا میتونه بفرسته عدد بزنه

ای خدا نمیدونم چی بگم واقعا.

کاش خدا پول رو بده به لایقش.

یکی داره و تو راه شر خرج میکنه.

یکی نداره و اگه داشته باشه غیر خیر خرجش نمیکنه

ای موج پر از شور که بر سنگ سرت خورد                                            برخیز فدای سرت انگار نه انگار                                                فاضل نظری
1651