1711
1707
عنوان

مرد خشن میخوام😂

1756 بازدید | 164 پست

لطفا مسخره نکنید من شوهر ندارم ولی دلم میخواد در آینده با مردی ازدواج کنم که خیلی عصبانی باشه و حتی گاهی (فقط بعضی موقع ها)منو بزنه🙁 میدونم مسخره میکنید اما مدلمه با تبعیض جنسی خیلی مخالفم این‌فانتزی ذهنمه

😲

خدای عزیزم دستم به آسمانت نمیرسد ...تو که دستت به زمین میرسد .بلندم کن.اگه امضامو خوندی یه صلوات از ته دلت مهمونم کن تا خدا جونمم یه مهمونه کوچولو و سالم به من هدیه کنه.۹سال زیاده😔😔

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

الان مجردی اینجوری فکرمیکنی بقول خودت فانتزیه وگرنه نمیتونی تحمل کنی

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
1710

منم بعضی وقتا اینجوری میشم

خل شدیم

لطفاااااااااا امضامو کامل بخونییییییید مرسی///من یه دختر پروازی ام:همیشه عشق باشد همیشه برکت  ///یکی بهم گفته10سال صبر کن ببین عشقت واقعی بوده یانه...!///مایلم اعضای بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم.باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد.///و در انتها تو میمانی و دنیای تو و فقط تو...

مازوخیزمی شدی رفت🤦🏻‍♀️

بی تو جای خالی ات انکار میخواهد فقط                       زندگی لبخند معنادار میخواهد فقط                             چشم ها به اتفاق تازه عادت میکنند                            سر اگر عاشق شود دیوار میخواد فقط                                         بزن باران که شاید گریه ام پنهان بماند                             
1709
برای چندمین بار..اللهم عجل لولیک الفرج...بگو آمین

الهمه اشفی مریض 🤲

🌱امام موسی‌كاظم(علیه‌السلام)مَن دعاِ لإخوانِه مِنَ المُؤمنین وَ المؤمناتِ و المُسلمین والمُسلماتِ وَكَّلَ اللهُ بِهِ عَن كُلِّ مؤمنٍ مَلَكاً یدعوله🌱 کسی که برای برادران و خواهران مؤمن و مسلمان خود دعا کند خداوند از طرف هر یک از آنان مَلَکی می‌گمارد که همواره برایش دعا نمایند. (وسائل، ج ٤، ص ١١٥٢)🌱اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عَافِيَتِكَ وَ صَبْراً عَلَى بَلِيَّتِكَ وَ خُرُوجاً إِلَى رَحْمَتِكَ🌱برای حاجت شما صلوات میفرستم.
1651