2733
2734
عنوان

فقط من اینجوریم؟؟؟؟؟؟

331 بازدید | 60 پست

خانوما یه حس عجیبی دارم اما خودمم دلیلشو نمیدونم 

وقتایی که جایی هستم خونه اقوام یامامانم خیلی حالم خوبه ؛همه چی ردیفه ؛به بقیه کمک میکنم؛ همه کارامم به موقع انجام میدم.

اماخونه خودم اصلااینجوری نیستم ....

به کلی عوض میشم؛ نسبت به زندگی خونه همسروهمه چی سردمیشم یه حس سنگینی بدی دارم  دستم به کاری نمیره ؛حتی حوصله انجام کارای روزمره وشخصیمم ندارم ...

شاید به اجبار فقط انجام میدم اصلا دست خودم نیس بخدا .

نمیدونم چرااینجوری میشم نمیگم باشوهرم مشکل ندارم اتفاقا دعوازیاد داریم اماوقتاییم که شوهرم خوبه وبحثیم بینمون نبوده بازم اینجوریم خودم خیلی ناراحتم همش حس میکنم یه طوریم هس.

کسی تا حالا این حسوداشته؟

علائم افسردگی نیس؟

چیکارکنم بخداخیلی ناراحتم؟

🌹لاحولِ وَلا قُوهِ اِلا بِاللهِ العَلیِ العَظیم🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2728
عزیزم منم همین حسووووو دارم نمیدونم چیکار باید بکنم اصلا حوصله دستشویی رفتنم ندارم

شما دلیلشو نمیدونی؟من خیلی فک میکنم که دلیلشو پیدا کنم متاسفانه نمیدونم چه مرگمه

🌹لاحولِ وَلا قُوهِ اِلا بِاللهِ العَلیِ العَظیم🌹
2738
عزیزم من تازه عضوشدم اینجام زیاد نمیام 

نه آخه جو اینجا مثلا اینجوریه که ده هزارتا تاپیک خیانت وجود داره که حداقل نه هزارتاش فیکن.خب همین روی خیلی از خانمای این سایت تاثیر گذاشته و مثلا یه خانمی میگفت بخاطر یه تاپیک از شوهرم جدا شدم که خدا میدونه اون تاپیک اصل باشه یا فیک

2706