2737
2734
عنوان

دلم خیلی گرفته 😞😞

205 بازدید | 23 پست

بچه ها من هیچوقت هیچوقت نه با حرفام نه با رفتارم سعی نکردم کسی رو ناراحت کنم یعنی تحمل ناراحتی کسی رو ندارم

قسم میخورم به جون بچه هام شاید هزار بار پیش اومده دلم رو شکستن و رنجوندنم ولی به روی خودم نیاوردم فقط چون فکر میکردم اگه طرفم بفهمه من ناراحت شدم خودشم ناراحت میشه

دلم شکسته از حرفا یا حرکاتشون ولی الکی میخندم

نمیخوام اینجوری باشم حالم از خودم به هم میخوره دارم از خودم متنفر میشم😭😭😭😭😭

توی کل فامیل همه بهم میگن خوش به حالت کینه ای نیستی دلت صافه و پاکه از کسی دلخور نمیشی ولی نمیدونن منم آدمم مگه میشه ناراحت نشم دلخور نشم فقط چون به روی خودم نمیارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانوما تو ی سر ب تاپیک منم بزنید کمک لازم دارم

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

درد تو درد منم هست

ولی برعکس من و مسخره میکنن که توروشون وای نمیستم😔

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2738

خودخوری باعث خیلی بیماری های روانی میشه دوست عزیز همونطور که شما مراعات دیگران رو میکنی اون ها هم باید به مراتب مراعات شما رو بکنن و اگر نمی کنن باید جرات مندانه رفتار کنی و جواب رفتارشون رو بهشون نشون بدی 

شما به همه احترام بگذار تا احترام دریافت کنی اگر نکردی قطع ارتباط اگر نمیشه قطع کرد رفتار جرات مندانه باید داشت

شرایط رو بسنج و تصمیم بگیر کدوم راه درسته 

روی خودت کار کن  

خدایا هوام رو داشته باش😍😘

منم بهم میگن خوبه ن حسودی ن کینه ای درصورتی ک هستم نمیتونم ب روی طرف بیارم بس ک احمقم بعد میام خونه عصبانیم سر دوتا بچه های نادونم خالی میکنم

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
درد تو درد منم هست ولی برعکس من و مسخره میکنن که توروشون وای نمیستم😔

اطرافیانم همیشه این اخلاق منو یه حسن میدونن و ازش تعریف میکنن 

ولی این حسن نیست خیلی هم رفتار بدیه آدم تو خودش بریزه

نمیتونم بلد نیستم  قشنگ لال میشم الکی میخندم😢

ببین یعنی ارزش دل بقیه بیشتر از دل خودته 

نمیگم  که  علکی دیگران رو اذیت کن یا دلشون رو بشکن 

فقط وقتی کسی ناراحت میکنه جواب بده 

نمی تونی جواب بدی اخم بکن ،یا ازشون دورشو 

حداقل یه واکنش نشون بده  ک بفهمن 

آرزوهاتونو ب کسی نگین , بهشون نشون بدین ... 
منم بهم میگن خوبه ن حسودی ن کینه ای درصورتی ک هستم نمیتونم ب روی طرف بیارم بس ک احمقم بعد میام خونه ...

حسود و کینه ای نبودن خوبه اما همه باید بتونن از خودشون و حقشون دفاع کنن اینا روی ذهنیت انسان نسبت به خودش و ذهنیت اطرافیان نسبت بهش تاثیر میذاره

و باعث ناراحتی و اشفتگی اعصاب میشه

خدایا هوام رو داشته باش😍😘
2706