2726
خیالت راحت 

مبارز اصلی کرونا تو خونه منم شوهرم که فقط ازش میخوام از بیرون اومذیم با پروتکل من دستاشو بشورع و صورتشو و لباساشو درآره بقیه کارها رو دوش منه،میخواد کمک کنه نمیزارم میترسم با دقت نکنه این کارو

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

دوس دارم فردا یه روز خوب باشه همش بخندم و تنها باشم همین

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از همه مهمتر کرونا بررررره...بره بره

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2728

تو قرعه کشی برنده بشم 😂😂 باپولش گوشیمو عوض کنم😂😂😂

یه سری تغییرات تو دوران قرنطینه دارم توی خودم به‌وجود میارم انشالله پایان قرنطینه آدم خیلیییی خوب وخاص تری به نسبت قبل باشم 😊

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
فردا بی بی چک بزنم مثبت شه 

خب صبر کن کرونا بره بعد یادم نیست کدوم بیماری بود یه بیماری خیلی سخت بود میگفتن اگه اوایل تشکیل جنین عفونت از خون بره بهش بچه مبتلا میشه به این بیماری ...خب صبر کن یکم

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
شوهرم زنگ بزنه خاهرش جوابشو و بده و منم حرفایی ک رو دلمه بزنم اتقد از بعدازظهر خودمو و خوردم سر این ...

چی شده

الان ی مهمونی دوستی رفیقی کسی بیاد بگم غذا درست کنه

خودم حال غذا ندارم

گرسنه ام هستم

جهنم همون زندگی اجباری با احمق های اطرافه...                                                                               بحث اول انسانیت چیه؟اینه که به سلیقه همه احترام بزاریم.طرف با حجابه،به تو ربطی نداره.بی حجابه،به تو ربطی نداره.تتو داره،به تو ربطی نداره.چاقه،به تو ربطی نداره.قیافش کجه،به تو ربطی نداره.به همه باید احترام بذاری.             
2706