1735
1714

اگه تو این اوضاع اقتصادی دنبال یه فروشگاه لوازم خانگی با قیمت مناسب برای جهزیه هستین 

ما بانه سولین با اطمینان کامل بهتون پیشنها میکنیم

1718

برم بیرون ببینم نه کرونایی درکاره نه ماسکی رو صورت... و فقط لبخندهای زیبای مردم روی چهرهاشون هویداست...

آخ که چقدرررررر زیباست چهره ی بی درد مردم😍😊

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
1760
خیالت راحت 

مبارز اصلی کرونا تو خونه منم شوهرم که فقط ازش میخوام از بیرون اومذیم با پروتکل من دستاشو بشورع و صورتشو و لباساشو درآره بقیه کارها رو دوش منه،میخواد کمک کنه نمیزارم میترسم با دقت نکنه این کارو

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

دوس دارم فردا یه روز خوب باشه همش بخندم و تنها باشم همین

///من یه دختر پروازی ام:همیشه عشق باشد همیشه برکت  ///مایلم اعضای بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم.باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد.///و در انتها تو میمانی و دنیای تو و فقط تو...///بعضیا اینقدر قشنگ دروغ میگن,ادم حیفش میاد باور نکنه !////  ی دوستی دارم 11 ساله دوستیم همسایه هم بودیم مث خواهر همیشه کنار هم. بعد  یکماه پیش برگشته میگه من تازه بعد از 11 سال فهمیدم تو منو خیلی دوسم داری بنظرتون با همچین دوستی چیکار باید کرد؟؟؟نه من اینو چیکارش کنم ؟؟؟؟

از همه مهمتر کرونا بررررره...بره بره

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

تو قرعه کشی برنده بشم 😂😂 باپولش گوشیمو عوض کنم😂😂😂

یه سری تغییرات تو دوران قرنطینه دارم توی خودم به‌وجود میارم انشالله پایان قرنطینه آدم خیلیییی خوب وخاص تری به نسبت قبل باشم 😊

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
1759
فردا بی بی چک بزنم مثبت شه 

خب صبر کن کرونا بره بعد یادم نیست کدوم بیماری بود یه بیماری خیلی سخت بود میگفتن اگه اوایل تشکیل جنین عفونت از خون بره بهش بچه مبتلا میشه به این بیماری ...خب صبر کن یکم

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...
1651