1711
1707
فردا میخوام برم فروشگاه دوس دارم کرونا نیارم با خودم خونه

خب ضدعفونی نمیکنی مگه

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

بچه‌ها تابستون تو راهه

خریدای تابستونی رو کردید؟

همه ضد آفتاب‌ها تخفیف داره

فردا میخوام برم فروشگاه دوس دارم کرونا نیارم با خودم خونه

انشاالله 

🌱اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عَافِيَتِكَ وَ صَبْراً عَلَى بَلِيَّتِكَ وَ خُرُوجاً إِلَى رَحْمَتِكَ🌱برای حاجت شما صلوات میفرستم.
1718

بچه ها عزیزان میشه یکی دقییییق بهم توضیح بده چه جوری لینک تاپیکم بزارم تو یه تاپیک دیگه 

دوس داری برات ایه الکرسی بخونم یه فاتحه خوندی بگو تا برات بخونم 😙 خواهش میکنم امضام تا اخر بخون مهربون باش به راحتی دل نشکن اینجا از هر جای کشور هست هرکسی با طرز تفکر و عقایدی تو رو خدا مواظب باشیم چی داریم به طرف مقابلمون میگیم مواظب دل شکستنا باشیم   دیگه اذیت نکنین بازلغو میشم 😄کاربری سومم😙 اگرم دوس داشتی یه صلوات برام بخون خوندی بگو منم برام ۱۰‌تا میخونم .اللهم صل علی محمد وال محمد.مهربونم مرسی که خوندی.
1665
خب ضدعفونی نمیکنی مگه

چرا میکنم

اما بازم احتمالش هست

تو هوا هست ویروسش ماسکا هم اونقدر تاثیر ندارن.

شاید باورتون نشه ولی کسی که تفکرش با شما تفاوت داره دشمن نیست بلکه انسان دیگری است.
قسمت جديد پايتخت

پس فردا قسمت ۱۷ دل رو میزارن

هوای یکدیگر را داشته باشید،دل نشکنید،قضاوت نکنید،هنجارهای زندگی کسی را مسخره نکنید،به غم کسی نخندید،به راحتی از یکدیگر گذر نکنید،به سادگیِ آب خوردن بر دیگری تهمت ناروا نبندیدو حریم آبروی دیگری را بدون اجازه وارد نشوید ...آدم‌ها ، دنیا دو روز است !هوای دل یکدیگر را بیشتر داشته باشیم ...

دوست دارم ماشینمونو عوض کنیم هر چی پول جمع میکنیم باز ماشین گرونتر میشه...بریم خونه خودمون...صد میلیون ناقابل برای جفتش لازم داریم

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

8

بگن کرونا تموم شد تمومممممممممممممممممممم

اگه رنگ بودم قرمز اگه فصل بودم بهار اگه طبیعت بودم دریااگه گل بودم رز اگه میوه گیلاس اگه ساز بودم پیانو اگه خواننده بودم شادمهر اگه غذا بودم فسنجون اگه حیوان بودم سنجاب اگه پرنده بودم عقاب اگه شغل بودم معلم اگه اشیاء بودم ساعت اگه لوازم آرایشی بودم رژ اگه حس بودم عشق اگه لباس بودم مانتو اگه ماشین بودم پورشه اگه عدد بودم ۱۴۰۰ اگه درخت بودم سرو اگه یه روز از هفته بودم چهار شنبه اگه ماه بودم فروردین اگه فیلم بودم عشق ممنوع اگه صدا بودم صدای امواج دریا اگه آب و هوا بودم بارونی اگه کتاب بودم شازده کوچولو اگه اعضای بدن بودم قلب اگه شعر بودم با من مدارا کن برایت خانه خواهم ساخت با دست هایم سقف بر کاشانه خواهم ساخت هرچند خود یک کوه دردم از فراغ تو قدری مدارا کن برایت شانه خواهم ساخت.
1712