2703
2553

دوستان کلومفین خوردم یک دوره والان ۲۳ سیکلمه سینه هام و تخمدان هام دردمیکنه یعنی حامله شدم؟کی بی بی چک استفاده کنم ک مشخص بشه

برای سلامتی نی نیم دعا کنید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ان شاءالله که بارداری من وقت موعدم زدم هاله انداخت با مدیکور خیلیم دیر شکر خدا مثبت هم شد

ان شاء الله خدا دامن همه منتظرا رو سبز کنه 

کوردم زمانم کوردیه من خلکی کوردستانم ❤️  کاربر قدیمی هستم       لیداااا بودم    
ان شاءالله که بارداری من وقت موعدم زدم هاله انداخت با مدیکور خیلیم دیر شکر خدا مثبت هم شد ان شاء ال ...

ایشالا عزیزم یعنی ممکنه با این علاعم باردار باشم

برای سلامتی نی نیم دعا کنید. 
2714

یه چیزی بعضیا نزدیکهای آخردوره تخمک گذاریشون انجام میشه شایدم داره تخمک آزاد میشه 

درد تخمدان واسه همین کلومیفنه منم داشتم

ایشالا عزیزم یعنی ممکنه با این علاعم باردار باشم

ان شاء الله توکل برخدا علایمت خوبه 

چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی