2733
2734
عنوان

تیلور هیل قبل و بعد ارایش+عکس

4100 بازدید | 22 پست

تیلور مدل زیبا و موفق و محبوب ویکتوریا سکرت هست

نظرتون؟؟ 

کیا اینجا بعد ارایش ی ادم دیگه میشن؟ دستا بالا😬

بعضی اوقات احساس میکنی داری به بن بست میرسی اگه خودتو باور داشته باشی نیاز به برگشتن نداری..دیوار رو میشکنی!

من یه ادم دیگ‌ میشم بجای اینک خوشگل بشم زشت میشن😐

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶
من یه ادم دیگ‌ میشم بجای اینک خوشگل بشم زشت میشن😐

وا چرا

بعضی اوقات احساس میکنی داری به بن بست میرسی اگه خودتو باور داشته باشی نیاز به برگشتن نداری..دیوار رو میشکنی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

از لولو تبدیل به هلو شده

منم با ارایش کلی تغییر میکنم

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    

یه بار تو عمرم ارایش کردم برگشتم اینه رو دیدم سکته کردم دو ساعت با صابون افتادم به جون صورتم

حس میکردم جن دیدم خیلی عجیب شده بودم ترسیدم از خودم.... یهو دیدم تو اینه خودم نیست یکی دیگست 😐

‏گناه منم مثل شما خوشگلیم بود، خدا گناهامو بخشید این شکلی شدم  
وا چرا

من چهره خودم خدایی خوبه ولی ارایشگرا اصلا منو خوب درست نمیکنن کلا ارایش زیاد بهم نمیاد مخصوصا جشن دخترم مثلا رفتم بهترین ارایشگاه اما هیچکس منو نمیشناخت انقد بد درستم کرده بود😭😭😭😭خدا ازش نگذره😓

منم چشام سگ داشت...ولی الان رفته تو اخلاقم...😁کسی که بخواد رو مخ باشه...موز خوردنشم صدا خیار میده😃یعنی ک*ون کرم شب تاب از اینده ما روشن تره😑😳 میگن باهرکی مثل خودش باش، آدم اصلا روش نمیشه مثل بعضیا‌ باشه😓😶

چرا چهره بدون آرایش به نظر من خوشگل تر هست!!

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706