گفتن انگار قراره امتحانات خردادم به صورت مجازی بدن بچه ها . 

وا این دیگه چه صیغه‌ایه!!! امتحان مجازی!؟

ماها مدرسه میرفتیم، بچه های الانم مثلا مدرسه میرن.خخخخ

دلم واسه خودمون میسوزه

امشب شنیدم فردامجلس میخوادبه رای بزارن قرنطینه ی کامل یکماه رو.حتی کسی ازدرخونش هم بیرون نیاد.وااای ...

زرشک بشین تا اینکارو کنن .اینا تازه ول کردن مملکت و مردم رو داره فاجعه رخ میده 

الهی....گاهی....نگاهی(همه زندگیم دخترام)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم اگه مجازی بگیرن ازمون آنلاینه و تایم مشخص داره . 

اون که آره ولی به راحتی اوپن بوک بچه ها امتحان میدن تازه جوابا هم میتونن رد و بدل کنن

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
بعضیا میگن از ۱ اردیبهشت بازگشایی میشه؟ صحت داره؟؟

اگر باز بشه میفرستی

مطمئن باش هیچکس نمیفرسته ما زمانی که اسم کرونا اومد تو ایران و گفتن کرونا اومد نفرستادیم چه برسه به الان

برای شادی روح مادرم میشه صلوات بفرستید❤❤❤❤❤
میگم احتمالا امتحانا هم انلاینه

😃😃😃😃

منو توی تاپیک های باحال تگ کنید           اگر به من توهین کنید جمله کاربری شما تعلیق شده است، در صورت داشتن سوال از طریق صفحه تماس با ما اقدام نمائید را مشاهده خواهید کرد😎تاپیک خنده دار ❤  تاپیک ترسناک  
شنیدم اموزش پرورش پیشنهاد داده که از اردیبهشت مدارس باز بشن ولی بازم مشخص نیست خیلی بی فکرن خدایی😑

هیچکی نمیره حتی یک نفر

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
این فکرشون خیلی خوبه هم خوبه هم بد نمیدونم والا🤔

نه اتفاقا خیلی خوبه . از طریق اموزش مجازی خیلی درصد گیرایی بچه ها پایینه و خیلی ها درسارو متوجه نمی شن چون معلما هم میرن ویس ها ، ویدیو ها ، ازمون ها و... رو از جاهای دیگه بر میدارن و برای بچه ها تو گروه میفرستن . شبکه اموزش هم که به درد خودشون می خوره . با این کار هم پایه بچه ها قوی میشه هم خیلی بهتر هستش . 

من همینم که هستم اگه میخوای مث بقیه باشم بقیه هستن 😏
بچه ها ماهایی که دفاع داریم چیکار کنیم؟ صبر کنیم یا پایان نامه رو هم باید مجازی ارایه بدیم؟

شماها آنلاین هستید کلا

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2706