1711
1714

فعلا تا ۳۰ بخور بخواب بابا توهم دنبال شر میگردی😑

بی تو جای خالی ات انکار میخواهد فقط                       زندگی لبخند معنادار میخواهد فقط                             چشم ها به اتفاق تازه عادت میکنند                            سر اگر عاشق شود دیوار میخواد فقط                                         بزن باران که شاید گریه ام پنهان بماند                             

میگم احتمالا امتحانا هم انلاینه

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

اگه میخوای  یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

1713
گفتن انگار قراره امتحانات خردادم به صورت مجازی بدن بچه ها . 

امسال خدا وکیلی پس همه ۲۰ میشن معدلا اگر آزمون مجازی بگیرن😐😂

بی تو جای خالی ات انکار میخواهد فقط                       زندگی لبخند معنادار میخواهد فقط                             چشم ها به اتفاق تازه عادت میکنند                            سر اگر عاشق شود دیوار میخواد فقط                                         بزن باران که شاید گریه ام پنهان بماند                             
1710
ی بار هم گفتن شاید هر کس تو هر پایه ای هست سال دیگه مجدد همون پایه رو بخونه . 

این فکرشون خیلی خوبه

هم خوبه هم بد نمیدونم والا🤔

عزیزم دکتر مردانی تو برنامه طبیب خیلی ریز و غیر مستقیم گفت از مدرسه و دانشگاه حالا حالا خبری نیست&nb ...

بعضیا میگن از ۱ اردیبهشت بازگشایی میشه؟ صحت داره؟؟

امسال خدا وکیلی پس همه ۲۰ میشن معدلا اگر آزمون مجازی بگیرن😐😂

نه عزیزم اگه مجازی بگیرن ازمون آنلاینه و تایم مشخص داره . 

من همینم که هستم اگه میخوای مث بقیه باشم بقیه هستن 😏
1436
گفتن انگار قراره امتحانات خردادم به صورت مجازی بدن بچه ها . 

وا این دیگه چه صیغه‌ایه!!! امتحان مجازی!؟

ماها مدرسه میرفتیم، بچه های الانم مثلا مدرسه میرن.خخخخ

دلم واسه خودمون میسوزه

امشب شنیدم فردامجلس میخوادبه رای بزارن قرنطینه ی کامل یکماه رو.حتی کسی ازدرخونش هم بیرون نیاد.وااای ...

زرشک بشین تا اینکارو کنن .اینا تازه ول کردن مملکت و مردم رو داره فاجعه رخ میده 

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
الهی....گاهی....نگاهی
نه عزیزم اگه مجازی بگیرن ازمون آنلاینه و تایم مشخص داره . 

اون که آره ولی به راحتی اوپن بوک بچه ها امتحان میدن تازه جوابا هم میتونن رد و بدل کنن

1712