2703
2553

مصاحبه جنجالی ریحانه پارسا

دوستان به نظرتون این دوتا به هم میان و ایا ازدواجشون درست بوده؟ به نظر من که ریحانه پارسا جای بچه مهدی کوشکی هستش

عشق که این حرفا حالیش نمیشه...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

مگه مهدی کوشکی چند سالش هست

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

اول گفتم واییی ریحانه پارسا چرا اینکار رو کرد ونباید این کار رو میکرد

ولی الان حسم اینه مهدی کوشکی حیف شد😂😂😂😂

تو را به جای همه ی کسانی که نمی شناخته ام دوست میدارم                                            تورا به جای همه ی روزگارانی که نمی زیسته ام دوست میدارم                                            برای خاطر عطر نان گرم وبرفی که اب میشود و برای نخستین گناه                                           تورا به خاطر دوست داشتن دوست میدارم        تو را به جای تمام کسانی که دوست نمی دارم    دوست میدارم    
2714

من همیشه میگم به ماچه ولی در این خصوص 

چطور سلبریتی ها همیشه در مقابل چنین مسائلی جنجال بپا میکردن و میگفتن کودک_همسری# الاناین۱۸سال بزرگتره کودک همسری محسوب نمیشه تو این سنش ک متولد ۷۷ هست 

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

از هردوبدم میاد

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^

نمیدونم ولی دهه شصت مرداشون فیلم باز‌خوبی هستند البته اینم بگم‌از دختره اصلا اصلا دیگه خوشم نمیاد 

نی نی یارها به من یه چیز یاد دادند که حتی تو مجازی هم نمیتونم درد دلمو بگم.نی نی یارها تا حالا چهار تا کاربریمو حذف کردیا. این کاربری به دست ۳ نفر می باشد

من و شوهرم هم ۱۷ سال تفاوت سنی داریم ولی بنظرم ادم با اینجور ازدواجا خودش رو حیف میکنه

بنظرم ریحانه پارسا دنبال جلب توجه بوده و همینطور درگیر عواطف بچگانه شده.رفتاراش حرفاش مصاحبه هاش همه یجور خاصی بچگانس.این نظر منه البته

2706