2726
عنوان

پوشک نستا بیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 29 پست
نستا همه چیز خوب بود ولی قسمت چسبش یع جوری بود پای دخترمو زخم میکرد 

واسه پسرم عالی بود تنها پوشکی ک پاشو نمیسوزوند قیمتشم خوب بود ولی شانس نداریم ک😒😔

عشقائ من---------->>>آقاموووون و پسرکم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه سری پای پسرم بدجوری سوخته بود هر پمادی زدم و امتحان کردم خوب نشد فقط روغن زرد حیوانی خوبش کرد&nbs ...

فردا امتحان میکنم چون الان بچم خابید ازبس گریع کرد خسته شد😭😭😭😭😭

2728
فردا امتحان میکنم چون الان بچم خابید ازبس گریع کرد خسته شد😭😭😭😭😭

آخی بمیرم براش حتما استفاده کن یکم بوش بده ولی خیلی سریع تاثیرگذاشت من کالاندولا ، سیوند ،زینک اکساید،بتامتازون  ، آردن هرچی فکرشو بکنی استفاده کردم ولی خوب نمیشد

آخی بمیرم براش حتما استفاده کن یکم بوش بده ولی خیلی سریع تاثیرگذاشت من کالاندولا ، سیوند ،زینک اکسای ...

خدانکنه عزیزم....بله واسه منم دکتر قبلا اینارو نوشت ولی خوب نشد ک نشد جنسا همه اشغال

کالاندولا. وبا پماد ان ان قاطی کن بزن دوروز نشده پای پسرت خوب خوب میشه برای حساسیت عالیه

😍😍😍😍😍مرسی کالاندولا داره فردا ی ان ان میگیرم پس مرسی😘😘😘😘😘

خانم های هنرمندی که هم میخواین برای دل خودتون کار کنید و هم میخواین درآمد داشته باشید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2706