2737
2734
عنوان

پوشک نستا بیبی

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 29 پست
نستا همه چیز خوب بود ولی قسمت چسبش یع جوری بود پای دخترمو زخم میکرد 

واسه پسرم عالی بود تنها پوشکی ک پاشو نمیسوزوند قیمتشم خوب بود ولی شانس نداریم ک😒😔

عشقائ من---------->>>آقاموووون و پسرکم  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

یه سری پای پسرم بدجوری سوخته بود هر پمادی زدم و امتحان کردم خوب نشد فقط روغن زرد حیوانی خوبش کرد&nbs ...

فردا امتحان میکنم چون الان بچم خابید ازبس گریع کرد خسته شد😭😭😭😭😭

2731
فردا امتحان میکنم چون الان بچم خابید ازبس گریع کرد خسته شد😭😭😭😭😭

آخی بمیرم براش حتما استفاده کن یکم بوش بده ولی خیلی سریع تاثیرگذاشت من کالاندولا ، سیوند ،زینک اکساید،بتامتازون  ، آردن هرچی فکرشو بکنی استفاده کردم ولی خوب نمیشد

2738
آخی بمیرم براش حتما استفاده کن یکم بوش بده ولی خیلی سریع تاثیرگذاشت من کالاندولا ، سیوند ،زینک اکسای ...

خدانکنه عزیزم....بله واسه منم دکتر قبلا اینارو نوشت ولی خوب نشد ک نشد جنسا همه اشغال

کالاندولا. وبا پماد ان ان قاطی کن بزن دوروز نشده پای پسرت خوب خوب میشه برای حساسیت عالیه

😍😍😍😍😍مرسی کالاندولا داره فردا ی ان ان میگیرم پس مرسی😘😘😘😘😘

خانم های هنرمندی که هم میخواین برای دل خودتون کار کنید و هم میخواین درآمد داشته باشید چرا یک سرگرمی برای خودتون ایجاد نمی کنید که هم اوقات فراقت شما رو پر کنه و هم براتون منبع درآمد باشه.

شما میتونید در وبسایت طلا و خورشید آموزش مروارید بافی و جواهر دوزی ببینید که دارای پشتیبانی دائمی هم هست و همینطور میتونید محصولاتتون رو هم در این وبسایت بفروش برسونید و در منزل خودتون کسب و کارتان را راه اندازی کنید.

وبسایت طلا و خورشید

وبسایت طلا و خورشید

اپلیکیشن این آموزشها رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید.

پیج اینستاگرام آموزشهای مروارید بافی و جواهردوزی

2706