1711
1707
ن اصلن بروش نمیاره

باز خوبه برا من یه بار به روم اورد

لطفاااااااااا امضامو کامل بخونییییییید مرسی///من یه دختر پروازی ام:همیشه عشق باشد همیشه برکت  ///مایلم اعضای بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم.باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد.///من اهل ورزش و رقصم...قبلنا بلد بودم عربی برقصم اما الان یادم رفته(مخاطب دارمااااا)///عاقا چقد اینجا عجیب شده هر روز خودمو آماده میکنم ک وقتی میام اینجا سکته نزنم.والا///یه دختر پرسپولیسی اممممممممم عشقم پرسپولیسسسسسسسسسسسسسسسسسسس    /// و در انتها تو میمانی و دنیای تو و فقط تو...
۸و۹ سالم بود یکی از بچه‌های اقوام بدنم رو لمس کرد با وجود اینکه اون از من خیلی بزرگتر بود ولی ضعیف‌ت ...

هییی

خدا کنه تقاص پس بدن

لطفاااااااااا امضامو کامل بخونییییییید مرسی///من یه دختر پروازی ام:همیشه عشق باشد همیشه برکت  ///مایلم اعضای بدنم را در زمان مرگم اهدا کنم.باشد که ادامه زندگی اجزای وجودم نجات بخش زندگی دیگری باشد.///من اهل ورزش و رقصم...قبلنا بلد بودم عربی برقصم اما الان یادم رفته(مخاطب دارمااااا)///عاقا چقد اینجا عجیب شده هر روز خودمو آماده میکنم ک وقتی میام اینجا سکته نزنم.والا///یه دختر پرسپولیسی اممممممممم عشقم پرسپولیسسسسسسسسسسسسسسسسسسس    /// و در انتها تو میمانی و دنیای تو و فقط تو...

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

تایپک اخرم گفتم دیگه حس تعریف کردن ندارم اگه دوست داری بخون

کدوم تاپیک؟

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به آرزوم برام پنج تاصلوات بفرستين💔تيکررسیدن به آرزومه برام دعاکنين💔
1713
صحبت کن تو ام

تایپک اخرم هست اگه میخوای برو بخون من دیگه حتی حون تعریف کردنم ندارم

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
یاد آوریش خیلی سخته ولی هدف من فقط ازاین تاپیک اینه که باید مادرا مواظب بچه هامون باشیم که به این نو ...

واقعا باید مواظب باشن شاید حتی با هم سن خودشون و هم جنس خودشون یه کاری بکنن که تو روحیه و اعتماد له نفسشون خیلی تاثیر براره

یه مدت افسرده بودم

زیر اب داغ دستمو میگرفتم دستم میسوختاااا بعد با ناخنم رگمو زخم میکردم

الان خوب شدم رو خودم کار کردم

اما تاوان بدی دادم تا بشم اینی که هستم یه ادم خودساخته

۸و۹ سالم بود یکی از بچه‌های اقوام بدنم رو لمس کرد با وجود اینکه اون از من خیلی بزرگتر بود ولی ضعیف‌ت ...

آفرین😘

🌱اللَّهُمَّ إِنِّي أَسْأَلُكَ تَعْجِيلَ عَافِيَتِكَ وَ صَبْراً عَلَى بَلِيَّتِكَ وَ خُرُوجاً إِلَى رَحْمَتِكَ🌱برای حاجت شما صلوات میفرستم.
هییی خدا کنه تقاص پس بدن

بعداً فهمیدم که به خیلی دیگه از دخترای اقوام هم گیر داده و چون اونا زورشون بهش نرسیده اتفاقات بدتر هم براشون رخ داده

ولی خداروشکر الان داره تقاص پس میده ولی حقش بیشتر از ایناست

1716
یاد آوریش خیلی سخته ولی هدف من فقط ازاین تاپیک اینه که باید مادرا مواظب بچه هامون باشیم که به این نو ...

درسته ادم به هیچکی نباید اعتماد کنه

یه مدت افسرده بودم زیر اب داغ دستمو میگرفتم دستم میسوختاااا بعد با ناخنم رگمو زخم میکردم الان خوب ...

چیکارت کرده گلم؟ 

فقط 6 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ميشه برای رسيدن به آرزوم برام پنج تاصلوات بفرستين💔تيکررسیدن به آرزومه برام دعاکنين💔
واقعا باید مواظب باشن شاید حتی با هم سن خودشون و هم جنس خودشون یه کاری بکنن که تو روحیه و اعتماد له ...

با هم جنس خودشون بدتر 

مگه دکتر بازی بچگی ها رو یادتو ن نمیاد؟

مراقب باشید بچه ها با هم تنها تباشن

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
کدوم تاپیک؟

اخرین تایپکم دیگه

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕

منم دکتر رفتم دکتر بهم دست زد پیر مرد بود به مادرمم تو مطب گفته بود  بره بیرون 

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستی🌹🙏
1709
بعداً فهمیدم که به خیلی دیگه از دخترای اقوام هم گیر داده و چون اونا زورشون بهش نرسیده اتفاقات بدتر ه ...

اره

واس سریال ترکی دختر سفیر دقیقا عین موضوع شماست😢

اره به من نگاه می کنه وبه شوهرم می گه مواظبش باش می دونی چه دختر خوب ونجیبی بهت دادیم  آتیش می گیرم ولی چه میشه کرد

اخرین تایپکم دیگه

ترکیده فک کنم😁

شکلات مال خودمه فقط گاهی میزارمش🍫/어녕하세요/شروع چالش چاقی🌹.من میتونم/به یکدیگر دروغ نگویید.انسان است دل می بندد😔/اگه امضامو میبینی برای روح مامان ترنم و می می ناز صلوات بفرست🌹/l love pizza/  ویبلایک نکن بیچاره  از شدم از بس اعلان ام رو چک کردم😕ای/    روح می می ناز و ماما$$٪٪^"٪٪^
کدوم تاپیک؟

اونی که از همه احساسی تره بیاد

1695