2410
2553
عنوان

شماروخدا کمکم کنین😭

918 بازدید | 99 پست

پریشب خواهرشوهرام و... برا شام خونم دعوت بودن بعد موقع شام شوهرم خیلی هوای یکی از خواهراشو داشت براش غذا میریخت و دسری که من براش گذاشتم داد به اون جوری که سه تا دسر براش گذاشه بود منم خیلی ناراحت شدم و دلم شام برنداشت و دیگه نخوردم و بعد شام صداش زدم تو اتاق و گفتم یه وقت نکشی خودتو براش و خودش دست داره میتونه برداره برا خودش . 

من از اینکه هیچ توجهی بمن نکرد خیییلی ناراحت شده بودم و مهمونا ک رفتن تا همین دو ساعت پیش باهم قهر بودیم و حرف نمیزدیم ک سر حرف زدن باز شد و گفت دیگه دوست ندارم به خدا به پیر به پیغمبر به جان مامانو بابام دیگه دوست ندارم و ازت متنفرم . منم گریم گرفت اونم گفت پاشووو ک اشکات رو لباسم نریزه ، دستتو به من نزن ، دیگه هیچ چیز تو برام مهم نیست 😔😔😔

اگرهم خوب بشع دلش با من، خورد شدنای خودمو چیکار کنم که هی اون میگفت ازت متنفرم و هی من التماسش میکردم😔😔

التماس چرا 

محل نذار بابا 

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

التماسش میکردی ؟؟!!

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔
2714

بریم که داشته باشیم مگ کسی تو کرونا مهمانی میگیره، دیگه هیچ کسم اصل موضوع رو نمیبینه

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2706