2703
2553
عنوان

نظر در مورد ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 582 بازدید | 40 پست

بچه ها من نمدونم دکتر بودن چ حسنی داره همه سریع قبول میکنن.  اصلا گول دکتربودن و سطح علمی  اینا رو نخورید.  امشب همسرم بعد دوسال اخر مقاومتش شکست گف من دکترم همه ارزوشونه همسری مث من داشته باشن 800 نفر زیر دستم کار میکنن.  اون وقت تو اینطوری میکنی( ی مساله اختلاف بینمون بود) منم گفتم بیرون رییس جمهورم ک باشی توخونه فقط همسرمی...نه اینجا اقای دکتری نه رییسی ن فلانی... 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

نه

هر کو نکاشت مهر و ز خوبی گلی نچید، در رهگذار باد نگهبان لاله بود ... نیچه معتقد است فلاسفه فیلسوف متولد میشوند، روح حقیقت طلبی و علاقه مندی به تجزیه و تحلیل و حل مشکلات و تفکر نقادانه را میتوان در فرد با آموزش پروراند، اما برای بعضی از آدمها حقیقت خیلی مهم است، درست بودن و خوب بودن معنایی بسیار قوی برای برخی از افراد دارد، من هم چنین آدمی هستم من همیشه خیلی مشتاق بوده و هستم که بدانم بالاخره کدام حرف درست است و کدام نیست، زیر بار حرف زور رفتن برای من بسیار دشوار است.

اومدم که به عنوان یه دختر نظر خودم رو بگم :

اول از همه اینکه خودمم دارم سعی میکنم گول مدرک تحصیلی رو نخورم چون دارم اطرافم میبینم که چه افرادی با چه مدارک بالای تحصیلی به همسراشون خیانت کردن نمیخوام متهمشون کنم یا قضاوت ، فقط میخوام بگم مدرک تحصیلی ملاک اخلاق و درک و شعور نیست 

دیدم افرادی که در اجتماع خوش اخلاقن اما در حریم شخصی و با خانواده اصلا ، پس خیلی به حرف های دیگران و تحقیقات هم نمیشه تکیه کرد و فقط شناختی که خود طرفین از هم داشته باشن ملاکه که البته با اوضاع حال حاضر ایران بهتره که خانوم خیلی حواس جمع باشه و زیر نظر خانواده این ارتباط شناخت شکل بگیره و خیلی هم به رفتارهای اون اقا توجه کنه چون الان دیگه خیلی ها راحت نقش بازی میکنن 

درباره مسائل مالی خب طبیعتا با وضع الان ایران خیلی موضوع مهمیه 

مسئله بعدی اون محبت یا احساس مثبت دو طرف نسبت بهم هستش که معمولا تو اصطلاح عامیانه میگن به دل نشستن 

و بحث سن هست که باید بهش توجه بشه چون اختلاف سن زیاد ممکن مشکل ساز بشه هم از نظر جنسی هم رفتاری و هم فکری....که نمیشه قضاوت کرد و باید از مشاور کمک گرفت تا شخصیت هر دو بر اساس سنشون و تطبیق شون با هم بررسی بشه

چون هست مردی که در چهل سالگی احساس جوانی میکنه و هنوز خیلی وارد اون حال و هوای میانسالی نشده برعکسش هم هست برای خانم هم همین طور بیست و پنج ساله داریم که فکر میکنه دیگه پیر شده و سنی داره ازش میگذره و بلانسبت شما و جمع ترشیده و داریم که فکر میکنن تازه اول جوونیشونه و میخوان کم کم به ازدواج فکر کنن

خدایا هوام رو داشته باش😍😘
2714

اختلاف سنی منو همسرم ۱۵ساله عزیز

(یقین دارم اگه ۲۵ساله بودم ۱۵سال اختلاف سنی رو نمیتونستم هضم کنم)

روحیات متفاوته ولی مشکلات ما پررنگ نیست،یه زندگی نرمال داریم

زمان ازدواج من ۱۶ساله بودم و همسرم ۳۱

الان من ۱۹ و همسرم ۳۴

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
اختلاف سنی منو همسرم ۱۵ساله عزیز یقین دارم اگه ۲۵ساله بودم ۱۵سال اختلاف سنی رو نمیتونستم هضم کنم ر ...

من نظر کسایی رو ک از نزدیک با این خانم و آقا آشنا هستن رو پرسیدم به نظرشون اختلاف سنی خیلی به چشم نمیومد

یه زن همیشه باید امید داشته باشه
البته دوتا فرمول هست که روانشناسا و مشاورها برای اینکه بدونن اختلاف سنی نرمال هست یا نه استفاده میکن ...

آره عزیزم بیزحمت بگو

یه زن همیشه باید امید داشته باشه

نظر شخصی منه

اختلاف سنی زمانی که طرف مقابل همه چیز تمام باشه برام مهم نیست نه به این معنا که سریع بعله بگم و ازدواج بکنم 

برای من یه سری مسائل خیلی مهمه: اخلاقیات ٬خانواده ،سطح و جایگاه  اجتماعی، ادب ومنش،میزان شباهت و سازگاری، رفاه نسبی و سطح بالا، زیبای و آراستگی ظاهری،عشق و علاقه 

من صرفا برای خودم همسر و همراه انتخاب نمیکنم من دارم نطفه خودم رو هم انتخاب میکنم در صورتی که معقولانه باشه میتونم سن رو نادیده بگیرم 

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
2706