2737
2734
عنوان

من چرا نمیتونم از مایکروویو استفاده کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 949 بازدید | 69 پست
زدی رو عکس باز شه؟

زدم ولی سایه افتاده بود و واقعیتش شب کوری دارم یذره..فردا هروقت اومدی سایت عکس بگیر واضح و روشن و منو صداکن بیایم با کمک هم مایکرویوتو کشفش کنیم..من خودم مایکرو خودمو تازگیا کشف کردم به کمک دوستان سایت

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زدم ولی سایه افتاده بود و واقعیتش شب کوری دارم یذره..فردا هروقت اومدی سایت عکس بگیر واضح و روشن و من ...

باشه عزیزم همینجا صدات میکنم و چند تا عکس واضح میگیرم میفرستم فدات ممنونم واقعا😘😘😘😘

برای خونه دار شدنمون‌صلوات میفرستین🙋🙏 
2731
یکی منو راهنمایی کنه چجوری کیک بپذم با این اصلا چجوری باش کار کنم😰

بنظرم این راحتتره. حالا بزار برا من را بیفته بعدش دسته جمعی برا تو رو کشف میکنیم😂

بنظرم این راحتتره. حالا بزار برا من را بیفته بعدش دسته جمعی برا تو رو کشف میکنیم😂

خودم تا ی حدودایی رفتم😂😂😂فقط برا من کانورسیشن نداره تو این گیج میشم تو بقیه تنظیماتم هنگم کامل😂😂😂

منم مایکروویو مولینکس دارم

ده ساله فقط بعنوان گرم کننده استفاده میکنم

دفترچه ش خارجی بود هیچ نمیفهمیدم

تو گوگل میرنم مدل مایکروویو رو میدم ولی هیچ اطلاعاتی نمیده

هردو عالم فدای پدرومادرم.خیلی دلتنگتون هستم.چرا منو تنها گذاشتین.من الان نیاز به بودن در کنارتون دارم.حالا که قرار بود منو تنها بزارین چرا تصمیم گرفتین که من رو بوجود بیارین،منو وارد دنیایی کردین که بعد ازشما تنها باشم.غم نبودنتون روی دلم سنگینی میکنه.خیلی دوستون دارم.همیشه بیادتون هستم حتی با یه صلوات
2738
منم مایکروویو مولینکس دارم ده ساله فقط بعنوان گرم کننده استفاده میکنم دفترچه ش خارجی بود هیچ نمیفه ...

منم زدم نت خوب توضیح نداد حیفه تو مایکروویو خیلی کارا میشه کرد

عزیزم من پیتذا تو ماکروویو درست کردم اصلا خوب نشد کیک هم ک معلومه پف نمیکنه. بعد هم برق خیلی زیادی مصرف میکنه براهمین. اصلا برا این چیزا ک گفتی استفاده نکن. فر براشون عالیه. پلو پز برا کیک توستر... از ماکروویو ققط برا گرم کردن و باز کردن انجماد استفاده کن. خودش خیلی مهمه. مخصوصا ک بچه دار شی زارت و زارت باید چیز میز گرم کنی برا بچه. الکی برق حروم نکن برا پخت کیک و پیتذا توش

عزیزم ماکروویو اصلا به درد پختن نمیخوره فقط واسه گرم کردن خوبه چون با تبخیر آب غذا باعث خشک شدنش میشه 

بنظرم یاتوستر بخر یا توفر اجاقت درست کن یا نهایتا روی گاز 

ماکروویو چون اشعه داره کلا زیاد ضرر داره 

خدایا آن ده که آن به 
عزیزم من پیتذا تو ماکروویو درست کردم اصلا خوب نشد کیک هم ک معلومه پف نمیکنه. بعد هم برق خیلی زیادی م ...

گازم فر داره از شانس جمعش کردم بخاطر رو گازی قبلا خیلی کارا میکردم

عزیزم ماکروویو اصلا به درد پختن نمیخوره فقط واسه گرم کردن خوبه چون با تبخیر آب غذا باعث خشک شدنش میش ...

توستر ک ندارم گازمم جمع کردم رو گاز زمان زیاد میبره. پیتزا هم ک باید فر باشه

خانوما مایکروویو هایی که دکمه ی کانوکشن و کامبی داره برای پخت از اشعه ی مایکروویو استفاده ننیشه وبه همین دلیل مضر نیست..من پیتزاتو مایکرو درست میکنم ۱۰ دقیقه کلا طول میکشه و از بیرونیا بهتر میشه.البته خودم تازه کشف کردم🤪🤪

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
خانوما مایکروویو هایی که دکمه ی کانوکشن و کامبی داره برای پخت از اشعه ی مایکروویو استفاده ننیشه وبه ...

منم خواهر شوهرم یه کیکایی تو مایکروویو میپزه خیلی خوشمزه میشه

2706