1735
1714
عنوان

شوهرم طلاقم میده

| مشاهده متن کامل بحث + 609 بازدید | 34 پست

چی بگم والا همش مال این ازدواجای توسن پایینه منم خودم بعضی وقتا همین فکرابه سرم میزنه 

میدونی...بحث لیاقته.قورباغه روووو ...روی تشت طلاهم که بذاری میپپپپره تومرداب...
از عواقب زود ازدواج کردن .حقم داره سنی نداره تازه 25سالشه اول جوونی دوتا بچه و کلی مسؤلیت خستش کرده. ...

کاری که شده.نمیشه هیج جوره جبرانش کرد.نباید از زیر مسئولیتش شونه خالی کنه.ابن که دلیل نمیشه

یهو صب بیدار شد گفت فقططط طلاااق😐؟

مگه داریم مگه میشه

پیش زمینه ای چیزی، دلیلش چیه

من الان از خواب بیدار شدم دوباره میخام بخوابم، منو ریپلای کنید فردا بخونم ببینم جریانچیه

اورانیوم غنی نمیکنم، منم یه بیکاریم عین خودتون، 😂اسم کاربریم اینه

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

به نطرم هیچ ربطی به ازدواج تو سن پایین نداره 

این اقا درست تربیت نشده 

مسئول بار نیومده 

وگرنه هستن ادم هایی که به دلیل شرایط سخت از نوجونی مسیولیت خانواده خودشون میافته به گردنشون و تا اخر مردونه پای کار می ایستند از این چرندیات هم نمیگن

شوهرت یا خیلی بچه است یا کارش دلیل دیگه ای داره اینجوری عنوان میکنه و بهونه میاره

1718
به نطرم هیچ ربطی به ازدواج تو سن پایین نداره  این اقا درست تربیت نشده  مسئول بار نیومده& ...

والله حالا ما خودمون رو نگیم که دیر ازدواج کردیم باباهای ما که همشون زود ازدواج کردن و بعدشم مرد و مردونه پای زندگیشون وایسادن

کاری که شده.نمیشه هیج جوره جبرانش کرد.نباید از زیر مسئولیتش شونه خالی کنه.ابن که دلیل نمیشه

اتفاقا به نظرم دلیل ای رفتارش منطقیه .نمیگم درسته کارش ولی یه منطقی توش هست.الان داره به دوروبرش نیگاه میکنه و میبینه چه تجربه هایی رو از دست داده وزیر بار مسؤلیت دوتا بچه همسر و زندگیه برای یه جوونه بیستو پنج ساله به نظرم زیاده در واقع مقصر اصلی خونواده ها هستن که جونشون رو از مسؤلیت ازدواج اگاه نمیکنن.این مشکل جدیه به نظرم باید از یه متخصص کمک بگیره.انشاالله که حل بشه

اتفاقا به نظرم دلیل ای رفتارش منطقیه .نمیگم درسته کارش ولی یه منطقی توش هست.الان داره به دوروبرش نیگ ...

آره حرفتو کاملا قبول دارم.ولی در حق بچه ها داره ظلم میشه.خدا خودش کمکشون کنه

1760
این زندگیش کجاش موفقه یا شما یه جاهایی کم‌کاری کردی همسرتو خسته کردی یا همسرت یه جای کارش میلنگه وال ...

شوهرمن مثل بچه هاست زود تحت تاثیر حرف های بقیه و فضاهای مجازی قرارمیگیره ولی ادم بدی نیست منم دوسش دارم ولی نمیدونم چرا یهویی اینجوری کرد

1665