2726
عنوان

کسی کار اینترنتی خوب سراغ داره؟

93 بازدید | 10 پست

اگه کسی سراغ داره معرفی کنه کار اینترنتی لازمم، حتی اگه پیج میشناسین ادمین ثبت سفارش بخواد، خداخیرتون بده زیر تاپیک هرنوع کار اینترنتی از مجموعه گیری تا ادمین و اینا سراغ دارین معرفی کنین عمل دارم باید کار کنم پول لازمم 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام بزرگوار  ایدی تلگرامم @arzan1 هست لطفا پیام بدین تا کامل براتون توضیح بدم

کار اینترنتی از این فرم سی هزار تومنیاس؟ 

انجام کلیه ی خدمات مجازی تلگرام و اینستا :انواع ممبر، فالور، اکانت مجازی، سین و لایک چالش ها، سین پست های کانال ها، ویو استوری، ویو لایو، کامنت پست، لایک اینستاگرام و... (انجام کلیه خدمات مجازی برای نینی سایتی ها با تخفیف)   
سلام بزرگوار  ایدی تلگرامم @arzan1 هست لطفا پیام بدین تا کامل براتون توضیح بدم

میشه اینجا توضیح بدید

گر تو با بد بدکنی، پس فرق چیست    ... ...... نصف “مهم نیست” هایی که میگم خیلی هم مهمه،نصف “بیخیالش” هایی هم که میگم هنوز تو فکر و خیالم هستن، نصف “به من چه” ها به من اتفاقا مربوطن و اکثر “نمیدونم” ها رو میدونم،فقط حسش نیست میفهمی؟