2726
عنوان

برای آرامشتون دو دقیقه وقت بزارید و این متن رو تا آخر بخونید

| مشاهده متن کامل بحث + 435 بازدید | 35 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

گاهی وقتا ادم این طور مطالبو میخونه شرمنده میشه از اینکه خدا چقددددرررر مهربونه و ما چقدر ناسپاس و ب ...

من خودم خیلی خیلی شرمنده ام نمیدونم چیکارکنم واقعا ،ما حتی ب متن های قران ک انقد ارامش داره هم دقت نکردیم از همه چی غافل بودیم

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩
عزیزم قران واسه همه نازل شده 

برای همه نازل شده ولی بعضی ایات در مورد فرد خاص یا موضوع خاص هستن. که شان نزول بهش میگن.  یه ایه اگه در مورد پیامبره من که نمیتونم خودمو نسبت بدم بهش... 

یک فرشته هست که فقط بیلاخ نشون میده.  اون مسئول رسیدگی به آرزوهای منه!!!!! 
2728
👏👏👏👏👏💖 خیلی الان به یه همچین متنی نیاز داشتم.  شدیداااا التماس دعا دارم🙏

امیدوارم لحظاتتون پر از آرامش و نگاهه خدا باشه،ان شا الله حاجت روا میشید

من خودم خیلی خیلی شرمنده ام نمیدونم چیکارکنم واقعا ،ما حتی ب متن های قران ک انقد ارامش داره هم دقت ن ...

دقیقا؛خیلی گریم گرفت وقتی خوندم ....این یه واقعیته که بیشتر ما وقتی مشکلی داریم یاد خدا میوفتیم و خدا چقدر بخشندس که بیشتر موقع ها مشکلمونو حل میکنه خیلی شرمندم در مقابلش خیییییلیییبی😭

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
اوهوم خیلی..بااینکع من خیلی خیلی گناه کارم اماهمیشه همه جاهواموداشته هرشب موقع خواب باهاش حرف میزنم ...

من به شدت حال روحیم بد بود ینی چند شبه خوب نیست حال روحیم ولی وقتی خدارو صدا میزنم به طرز شگفت انگیزی ک حتی باورتون نمیشه به دقیقه نکشیده حالم خوب میشه الان داره گریم میاد ولی جوری افسرده بودم ک ترسیدم نکنه خودمم نشناسم ولی ب طرز خیلی عجیب خدا آرومم کرد نمیدونم چجوری بگم عاشقشم چجوری قدردانی کنم

دقیقا؛خیلی گریم گرفت وقتی خوندم ....این یه واقعیته که بیشتر ما وقتی مشکلی داریم یاد خدا میوفتیم و خد ...

خدا خیلی بخشندس و حتی زمانی ک ادم میخواد بمیره از پا قبض روح میشه چون حتی اون لحظه ام خدا زمان اینو داده که انسان بگه استغفرالله

جدا ؟🙂ولی شاید خدا نخواد به زور😔

خدادوس داره بنده ش سمج باشه باهاش یسره حرف بزنه چیزی بخاد این چ حرفیه اتفاقا گاهی وقتادعاسرنوشت عوض میکنه بخون هیجوقت توایات و سوره های قرانی خداشک نکن

2706