2726
عنوان

عشقو توصیف کنید 😍

396 بازدید | 29 پست

از نظر شما عشق واقعی چیه ؟

بنظرم من عشق بین دونفر ، باعث برگشتن کلی حس مثبت به سمت هردوطرف میشه که تو زندگیشون تاثیر داره ، عشق جنسیت نمیشناسه ، شاید بین دوتا مرد ، دوتا زن ، یا زن و مرد باشه ، عشق با تفاوت و هرچیزی که داره قشنگه ❤ لازم به درک شدنه 🙂

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

از نظر من اینقد بزرگع ک هیچوقت نتونستم چیزی پیدا کنم‌ک بتونع خوب مطلبو ادا کنع 

عشقای واقعی البتع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

عشق یه حس زودگذر 

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2706