2410
2553
عنوان

عشقو توصیف کنید 😍

396 بازدید | 29 پست

از نظر شما عشق واقعی چیه ؟

بنظرم من عشق بین دونفر ، باعث برگشتن کلی حس مثبت به سمت هردوطرف میشه که تو زندگیشون تاثیر داره ، عشق جنسیت نمیشناسه ، شاید بین دوتا مرد ، دوتا زن ، یا زن و مرد باشه ، عشق با تفاوت و هرچیزی که داره قشنگه ❤ لازم به درک شدنه 🙂

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

از نظر من اینقد بزرگع ک هیچوقت نتونستم چیزی پیدا کنم‌ک بتونع خوب مطلبو ادا کنع 

عشقای واقعی البتع

انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                 نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

عشق یه حس زودگذر 

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
2706