1711
1707
عنوان

عشقو توصیف کنید 😍

232 بازدید | 29 پست

از نظر شما عشق واقعی چیه ؟

بنظرم من عشق بین دونفر ، باعث برگشتن کلی حس مثبت به سمت هردوطرف میشه که تو زندگیشون تاثیر داره ، عشق جنسیت نمیشناسه ، شاید بین دوتا مرد ، دوتا زن ، یا زن و مرد باشه ، عشق با تفاوت و هرچیزی که داره قشنگه ❤ لازم به درک شدنه 🙂

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

از نظر من اینقد بزرگع ک هیچوقت نتونستم چیزی پیدا کنم‌ک بتونع خوب مطلبو ادا کنع 

عشقای واقعی البتع

به بعضیا باید حالی کنی : وقتی بهت روی خوش نشون میدم به این معنیه که من انسانم و فکر میکنم تو هم انسانی، نه اینکه من ساده ام ، بیا سوارم شو🤨

توی سایته دکترساینا کلی پزشک متخصص هستند که میتونی آنلاین باهاشون گفتگو کنی 

و هر چی سوال پزشکی داری ازشون بپرسی

1718

عشق یه حس زودگذر 

❌میخوای نصیحت کنی،به راه راست هدایت کنی،مسواک عقایدت رو تو حلقم فرو  کنی ،فضولی کنی ریپلای نکن❌احمد ذوقی بی گناه قبلی در بحث های سیاسی ترکید🤣غصه کم کم جون میگیره، دل یهو میپوسه🕶
1665
1436
بیخیال نصف شبی هنوز بچه این بهدها میخندین

عشق ک بچه و پیر نمیشناسه 😁

زیبایی یک زن در لباسهایی که میپوشد نیست . در چهره یا در نحو آرایش موهایش هم نیست . زیبایی یک زن در چشمانش است . چشمانش راه ورودی قبلش هستند .مکانی که عشق در آن جای دارد .من عاشق زندگی و بشرم  💜عاشق طبیعت ، دریا و صدای باران 💜علاقه مند به فیلم های کلاسیک 💜 امیدوارم به قشنگترین آینده برای تو و برای خودم 💜

به نظر مهم ترین عشق، عشق به خدا هست که بعد از اون عشق به خود( یعنی ادم عاشق خودش باشه) میاد

وقتی خودت رو میشناسی و توی وجودت جستجو میکنی، خدا رو پیدا میکنی و اون وقت عاشق خودت و خدا میشی

بعد از اونه که میتونی عاشق یه موجود زمینی دیگه بشی

یعنی تا عاشق خودت نباشی نمیتونی کسی رو به معنای واقعی دوست داشته باشی

اگر عاشق خودت نباشی هر حسی به هر کس دیگه ای داشته باشی اسمش عشق نیست و فقط وابستگیه

عشق یعنی رهایی، یعنی ازادی...

Dance me to the end of Love...
1651