2726
دکتر هاشمیان بیمارستان دانشوری چندروز پیش گفته بود روی سی نفر تست کردیم 27 تا کامل بهبود یافتن بدون ...

وای خدایا یعنی ممکنه😳

خدایا حال دل هممون و خوب کن ،خدا جونم هیچ بنده ایت رو محتاج هیچکس نکن   الهی آمین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه هادتو رو خدا بگین راسته.عروسیم چند ماه عقب افتاده.از نامزدی هم خسته شدم😭

خدواندا تو میدانی که انسان بودن و ماندن در این دنیا چه دشوار است.چه رنجی می کشد ان کس که انسان است و از احساس سرشار است...
2728
وای خدایا یعنی ممکنه😳

البته دارو هست نه واکسن 

یعنی هنوز مراقبت و هنوز جلوگیری از بیمار شدن اونم سفت و سخت و همچنان پیگیر  

فقط شاید مرگ کمتر 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!

از وقتی شنیدم از دست دادن بویایی علامت کروناس، روزی یه باد وسط خونه ول میدم تا هر کی اعتراض نکنه رو تحویل 4030 بدم. خداروشکر فعلا همه منفی بودن و جای نگرانی نیست😂

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستید🙏
البته دارو هست نه واکسن  یعنی هنوز مراقبت و هنوز جلوگیری از بیمار شدن اونم سفت و سخت و همچنان ...

اره همینم امیدوار کنندست .تعداد فوتی ها از بین بره خودش کمک بزرگیه

از وقتی شنیدم از دست دادن بویایی علامت کروناس، روزی یه باد وسط خونه ول میدم تا هر کی اعتراض نکنه رو ...

😂😂😂

کار جنون ما به تماشا کشیده است پس تو هم بیا که تماشای ما کنی...🖤
بچه هادتو رو خدا بگین راسته.عروسیم چند ماه عقب افتاده.از نامزدی هم خسته شدم😭

عزیزم ایشالله زودتر مهمونی بگیری و خوشبخت بشی ولی این دارو هست نه واکسن .... یعنی همچنان قرنطینه و ایشالله فقط مرگ کمتر 

از خیلی هاتون متنفرم ولی یادم نمی‌مونه که کدومتون اینقدر غیر قابل تحمل بودید! پس اگر جای دیگه ای و‌ توی تاپیک دیگه ای باهاتون صحبت کردم بگذارید به حساب بی توجهی و نه اینکه شما خوبی !!!
2706