2726

شما تا حالا تو زندگی شوهرتون رو اذیت نکردین؟ 

من اومدم اسکرین شات پیام هام با شوهرمو گذاشتم شوهرم تو پیام‌ها گفته بود خیلی منو اذیت میکنی دلم میخواد بمیرم صرفا به خاطر حرف اون همه به من چیز گفتن و گفتن وای چطور اذیتش میکنی 

خیلیه تا حالا تحملت کرده و طلاقت نداده. 

اولا که اینطوری قضاوت نکنید اونم خیلی تا حالا منو اذیت کرده 

دوما شماها همتون شوهرتون رو اذیت کردید طوری حرف نزنید که انگار همیشه خوبید 

وسلام

واااااایی بر قضاوت کنندگان☹

دوست عزیزم هموطن تو خونه موندن علاوه بر اینکه برای سلامتی خودمونه وظیفه هم هست.کی گفته فقط نماز خوندن و روزه گرفتن جز وظایفه بخدا بیرون رفتنت حق الناسه من یکی که راضی نیستم ازت نمیگذرم.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوف بر قدیسهای طعنه زن.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2728

پریروز شوهرمو عصبی کردم موبایلشو پرت کرد طرفم.دیشب تو سایت داشتم میچرخیدم  با نی نی سایتیا حرف میزدم  کار دوز قبل سوهرم یادم افتاد ساعت سه صبح بیدارش کردم گفتم خجالت نمیکشی از کار دیروزت.هنگ کرده بود😂😂😂.من خیلی کینه ای هستم واسه همسرم بلا استثنا همه کاراشو تلافی میکنم😂😉

ای بابا حالا تو زندگیاشون بری ها میبینی شوهره نمیتونه نفس بکشه از دست همین به ظاهرقدیسه ها😂😂

گفتن وای ما تا حالا به شوهرم ن تو نگفتیم تو اینارو گفتی وای چطوری تحملت میکنه انگار حالا خیانت کردم بابا هر زنی شوهرشو اذیت کرده

گفتن وای ما تا حالا به شوهرم ن تو نگفتیم تو اینارو گفتی وای چطوری تحملت میکنه انگار حالا خیانت کردم ...

اره بابا هیچ زنی نیست دهن به دهن نزاره..خودم که میشورم پهن میکنم شوهرمو 😅😅😅

خدایاااااا خودت کمک کن به چیزی که تو دلمه برسم خداجون❤
پریروز شوهرمو عصبی کردم موبایلشو پرت کرد طرفم.دیشب تو سایت داشتم میچرخیدم  با نی نی سایتیا حرف ...

منم نمیدونم چرا کلا تلافی میشه همه ی کاراش....خودمم نخوام یجوری تلافی میشه براش😂

منم نمیدونم چرا کلا تلافی میشه همه ی کاراش....خودمم نخوام یجوری تلافی میشه براش😂

درسته اینجور عقده ای بودنو تایید نمیکنم ولی بقول بهتاش ررررررد دادم.اینکارم نکنم سکته میکنم😔

درسته اینجور عقده ای بودنو تایید نمیکنم ولی بقول بهتاش ررررررد دادم.اینکارم نکنم سکته میکنم😔

با اقایون باید همینطوری بود ...من بیشتر با حرفام تلافی میکنم.یه چیزایی تو صلح بهش میگم که حالش بد میشه

وقتی شما یه اسکرین میذاری یعنی داری میگی ملت بیاید مارو از همین اسکرین قضاوت کنید، اونا ک تو ز ندگی واقعیت نیستن گلم ک حقیقت رو بدونن

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
2706