2410
2553
عنوان

چی کار کنم مامان بابام بهم گیر ندن

| مشاهده متن کامل بحث + 12719 بازدید | 111 پست
اگه بهت اطمینان داشته باشن، لختم بگردی بهت گیر نمیدن.اعتمادشونو جلب کن

لخت ؟؟ 

نه بابا اینا من یه پابندهم میندازم یه ذره شلوارم کوتاه گیر میدن 

کلا با من اینجورین انگار

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب این طبیعیه عزیزم جامعه ما هنوز فاصله ی خیلی زیادی داره تا بخواد این تبعیض ها رو بر طرف کنه.اما ای ...

اخه اون دخترهایی که داداشم باهاشون مگه مامان بابا ندارن یا حتی رفیق های خودمم 

چرا فقط من بدبختم

2720
لخت ؟؟  نه بابا اینا من یه پابندهم میندازم یه ذره شلوارم کوتاه گیر میدن  کلا با من اینجو ...

نمیدونم والا.. دیگه شرایط و قوانین  خانوادت اینطوری هست حتما... هر خونه ای یه قوانین و اصولی داره، دیگه نمیشه تغییرش داد

2714

این شرایط تو چند سال دیگه برات خاطره میشه . نزار مشکلات به این کوچیکی  حرفی بین تو خانوادت باشه . اکثر مامانا همینجورین . تو هم مامان بشی همین جوری میشه اینو بهت قول میدم . 

اخه اون دخترهایی که داداشم باهاشون مگه مامان بابا ندارن یا حتی رفیق های خودمم  چرا فقط من بدبخ ...

درکت میکنم عزیزم به هر حال الان جامعه ی ما یک جامعست با هزار و یک فرهنگ همه مثل هم نیستن.ولی خب در کل باید سعی کنی نه جوری رفتار کنی که اونا خیلی حساس بشن و نه این که کلا خودتو از همه چی منع کنی به هر حال خیلی از خانواده ها هستن که در طول زمان دیدشون نسبت به یه خیلی از چیزا عوض میشه.

یکی دو ساله دیگه باهات راحت تر برخورد میکنن عزیزم . مادرا همیشه دل نگران دختراشونن . من الان ۳۰ سالمه هنوز مامانم برام بعضی وقتا چش و ابرو میاد یا ی نیشگون میگیره با این که ی بچه دارم 

یکی دو ساله دیگه باهات راحت تر برخورد میکنن عزیزم . مادرا همیشه دل نگران دختراشونن . من الان ۳۰ سالم ...

ولی لطفا شما به دخترت گیر نده بذار آزاد باشه

شانس من باشه شوهرم بدتر از اینا میشه 😂

ولی لطفا شما به دخترت گیر نده بذار آزاد باشه شانس من باشه شوهرم بدتر از اینا میشه 😂

بچه چه دختر چه پسر باید به قوانین خونه احترام بزارن . منم دختر بزرگ بشه اجازه نمیدم بعضی از کارارو انجام بده 

2706